Търся лятна количка помагайте!!!

  • 1 841
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Помогнете ми каква лятна количка да си купя за малката госпожица, защото ни омаля маг енгланд. Предварително балгодаря!!!  newsm78

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моята е на Чиполино Каролина с табличка отпред за детето и отзад за майката, има голям багажник за покупки лека и маневрена е, доволна съм много  Peace

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 14:03 от doniboni

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Ако имаш възможност една мама наскоро продаваше почти нова Peg-Perego Aria за 200 лв. Много и бях навита, ама нашия тате категорично каза, че няма да купуваме още една количка  Cry

# 3
  • Мнения: 8 917
Ние купихме най-леката и най-евтината с надежда да издържи 2-3 месеца. Е, издържа много повече Peace

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ние купихме най-леката и най-евтината с надежда да издържи 2-3 месеца. Е, издържа много повече Peace


И коя е количката  Grinning

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Още един глас за Чиполино Каролина-аз съм със зелената.

# 6
  • Мнения: 1 805
Може ли и аз да се включа с въпрос ?
Може ли да напишете някакви цени на количките които споменавате.
Че ние също търсим количка, но ако може да не е скъпа (т.е. ако може да не е над 60лв.)  Hug

# 7
  • Мнения: 24
Още един глас за Peg Perego-Aria.Аз си поръчах от вносителите в Пловдив и както ми бяха обещали количката пристигна на 31 май.Засега съм много доволна.Цената й е 270 лева и ми я изпратиха със Спиди.Има 6 мес. гаранция.Много е лека-5,8кг.Има амортисьори и за лятна вози меко-главата на детето не се тресе непрекъснато,както става при доста летни newsm10  колички.Е не може да се сравнява с возията на зимна количка с голеееми гуми,каквито са напр. на триколката ми Cangaroo,но и килограмите им са различни.newsm10  Зависи все пак от сумата която си решила да дадеш за количка.

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Може ли и аз да се включа с въпрос ?
Може ли да напишете някакви цени на количките които споменавате.
Че ние също търсим количка, но ако може да не е скъпа (т.е. ако може да не е над 60лв.)  Hug


Миналото лято Чиполино Каролина я взех за 80лв. в Пловдив, сега същия модел е 100 и няколко лв.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Аз моята Чиполино Каролина я взех за 98 лв.,обаче има модел 2006 която е по-скъпа-към 117 лв.

# 10
  • Мнения: 643
Приятелката ми днес си купи Чиполино Каролина - 106 лв с дъждобрана. В съседни магазин беше 114, ами така че незнам каква и е точната цена. Иначе моето мнение за двете минути в които я бутах, беше че доста друса, особено с дупките в нашия град. #Crazy

# 11
  • Мнения: 2 543
Аз останах много доволна от нашата лятна количка Bertoni Picadilly: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=57&pr … 1af51bbc85bdedcab
Не е никак скъпа (купихме я от Пинокио в Лозенец за 62 лв., но преди 2 години), ползвахме я една година, а след това я дадохме н наши приятели, които и досега си я ползват. Много лесно се пере и бързо съхне! Сгъва се лесно и не заема почти никакво място в багажника на колата. А - и има напълно легнало положение! Но всичко зависи от това каква количка си представяш ти!  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 042
Аз останах много доволна от нашата лятна количка Bertoni Picadilly: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=57&pr … 1af51bbc85bdedcab
Не е никак скъпа ,ползвахме я една година,
Peace
Купих я преди 1г за 65 лв и още я ползвам и както изглежда още дълго ще мога да я ползвам.

# 13
  • Мнения: 334
Моята лятна количка е на Чиполино екзотик -доволна съм.Взехме я за 105 лв.

# 14
  • Мнения: 577
Айде и аз да дам един глас за Ариата,но тук в София е на цена 350 лв и има само розова.

Общи условия

Активация на акаунт