Градинка за игра в Овча купел2

  • 475
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Мами от Овча купел 2 кажете къде може спокойно да се изведе детенце да играе в квартала май няма нормална градинка за игра .ние не си падаме много по л'лките т.к. си имаме призшествие с една такава,но за пързалки умираме ,пясъчници....

# 1
  • Мнения: 967
Следобяд най-хубавото място е двора на детската градиа (всъщност има две градини, но ние си предпочитаме еднта) - широко, оградено от коли, много парзалки, пясъчници и зеленина - всеки ден след работа сме там  Laughing Сутрин може да ходите зад 21 блок - много приятно кафенце с голям пясъчник и пейчици - също любимо на сина ми Wink

# 2
  • Мнения: 2 700
Не съм от квартала, но в Овча купел / не знам дали 1 или 2/ съм ходила в една градина, наречена "Мак Дак" със съоръжения за малки и големи и капанче с пейки за родители.

# 3
  • Мнения: 2 584
Не съм от квартала, но в Овча купел / не знам дали 1 или 2/ съм ходила в една градина, наречена "Мак Дак" със съоръжения за малки и големи и капанче с пейки за родители.

кажете къде се намира тази градина

# 4
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Мак Даг е в ОК 1 пред бл 514. Има оградени паркинги до него.

# 5
  • Мнения: 448
Да, в Мак Даг е много хубаво!Единствения недостатък е, че е пълно с деца и родители и лично аз ставам разногледа да си следя мойто къде е.

# 6
  • Мнения: 102
Много ви благодаря мамчета ще се разходим до този "макдак"да го видим стига да е хубаво времето ,защото напоследък е все дъждовно следобяд.За детските градини е добра идея стига да е времето след като децата вече ги няма ,а и нашия все пак цял ден е там и ми се иска малко разнообразие .
Иска ми се и да ви питам един отделен въпрос-как учите децата си да се пазят от люлките когато  други деца се люлеят .Като бяхме по-малки една такава ни удари челно и го преживях доста трудно Страх ме е че не може сам да се пази и това ми е най-големия проблем .
Дайте съвет вие как постъпвате с вашите си страхове и как ги учите да са по-самостоятелни и по-отговорни към себе си ,защото с говорене не става изтърках си езика от повтаряне и ефект няма .А опастноста все пак си я има.

# 7
  • Мнения: 1 187
Аз Мак Дак не го харесвам, защото никак не е обезопасен за децата, а особено за по-малките да не говорим. Наистина само детските градини остават за разходка.

# 8
  • Мнения: 102
Момичета трябва да се направи нещо нестига че няма къде децата ни да си играят ,но и там където има градинки не са обезопасени .
Защо винаги децата ни трябва да са потърпевши от неможенето на някой да си свърши работата.
Срам и позор за общинарите.

Общи условия

Активация на акаунт