Спешно сервиз или къде могат да ми поправят счупена количка???

  • 622
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Счупи ми се количката вчера  Sad В сайта на Чиполино има само Пловдивски телефони!Казаха, че сервиза им е в Пловдив, а няма как да ида до там за един нит  Cry
Някой може ли да ми каже къде да си закарам количката да ми я поправят.Не зависимо къде е сервиза и чии е.Ще си платим, защото така или инак гаранцията ни е е изтекла  Sad Само да е в София  Praynig

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 10:16 от Дамаянти

# 1
  • София
  • Мнения: 293
Виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77595.0. Дано ти помогне  Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 6 242
Знам, че в Штъркел могат да ти сменят колелото. Всъщност какво й е счупено? Доколкото знам носят количката до Пловдив и след няколко дни си я взимаш от Штъркел-а. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 489
Трябва да занесеш количката в магазина, от който си я купила и те да си е транспортират до Пловдив и в сервиза да я оправят.Само да ти кажа аз съм от Пловдив и моята е оправяха 2 седмици,та за твоята незнам.
Колички поправят и там където ремонтират колелета.Тук до нас има такъв майстор и гледам,че много майки си носят там количките.

# 4
  • Мнения: 1 541
а в склада на Илиенци , що не пробваш - може поне да те насо4ат

# 5
  • Мнения: 1 999
Питай в магазин Пинокио, Дружба дали могат да ти оправят количката. Те също продават Чиполино. Телефонът им е - 979 14 93. Гледам на гаранционната ни карта, че имат сервиз и в София, тел: 965 13 04.
Успех! Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
За жалост там от където я купихме няма да ни обърнат НИКАКВО внимание , тъй като количката вече не е в гаранция  Rolling Eyes Собственичката е абсолютна УФСЪ  Rolling Eyes
Говорих в един друг детски магазин до нас и ми обещаха да я закарат  в  сервиза който ползват  Hug
Благодаря ви момичета и дано скоро ни я оправят  Praynig Praynig Praynig
Скъса и се нита от едната страна, благоадрение на който количката стои разгъната  Tired

Общи условия

Активация на акаунт