Да се похваля!

  • 1 065
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 951
Днес ,ходих на родителска среща за 1 клас,на моите близнаци.В класа има още две двойки близнаци.Учителката се усмихна и каза<има ли още>в учителската и практика се случвало за първи път ---три двойки,на едно място.и едно уточнение,когато занесох удостоверенията,ме познаха и казаха а вие сте майката на близнаците.

# 1
  • Мнения: 2 013
Днес ,ходих на родителска среща за 1 клас,на моите близнаци.В класа има още две двойки близнаци.Учителката се усмихна и каза<има ли още>в учителската и практика се случвало за първи път ---три двойки,на едно място.и едно уточнение,когато занесох удостоверенията,ме познаха и казаха а вие сте майката на близнаците.

ау, напомняш ми, че трябва да отида най-накрая да запиша и моите в училище. Утре това ще ми е първата работа!
Разбирам, че във вашия клас ще има 3 двойки близнаци. Аз и съпругът ми обаче решихме да разделим нашите, струва ми се по-добре и за тях самите, и за учителките. Но това важи за нашата двойка, може би за други деца ще е по-добре да са заедно.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
На мен също ми се иска да се разделят двамата.едно много преживява (момичето),проблемите ,които спретва брат й.Говорих с учителката съгласна е,докрая на седмицата трябва да се обадя,за да потвърдя.Има ли близнаци,които са били разделени в училище?Много бих искала да се включат и тези родители.

# 3
  • Мнения: 2 013
На мен също ми се иска да се разделят двамата.едно много преживява (момичето),проблемите ,които спретва брат й.Говорих с учителката съгласна е,докрая на седмицата трябва да се обадя,за да потвърдя.Има ли близнаци,които са били разделени в училище?Много бих искала да се включат и тези родители.

А, значи и вие сте момче и момиче (не си ги сложила в подписа си, та се чудех). Нашият случай е аналогичен - той е доста див, в детската градина редовно ми се оплакват от него, сдуши се с другото палаво дете и измислят много глупости. А тя страда от това, защото е добра и изпълнителна и се старае да учи. И тъй като доста спорят, карат се, бият се, въпреки че много се обичат, мисля, че ще е здравословно за тях да са поне половин ден разделени в училище. Така или иначе в занималнята вероятно ще са заедно, вечер също...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Ot София ли сте,искате ли да се запознаем?Ние също сме така.момичето вече чете,почти гладко,решава задачи,изпълнителна е.а Кирил брат й е коренно различен.Учителката от предучилищната  група всеки ден ми се оплакваше.Кое училище сте избрали?Може и на лични съобщения.

Общи условия

Активация на акаунт