Молба към завършилите икономика

  • 924
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Момичета трябва да си подпълня обема на дипломната работа, защото ме връщат, че е малко. Искам няколко страници 1-2-3 за връзката на производителност на труда - работна заплата. Или труд - работна заплата. Интересува ме и производствен капацитет - знам ли какво 2-3 листа.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ако намериш някой учебник по микроикономика, смятам ще ти свърши работа.
Има и един 'Икономика на труда' на една доцентка от ПУ Сотирова.
От някоя специализирана библиотека ако ги намериш, все ще измъкнеш  нещо.
Аз май го имам този последния учебник,ама ми се струва доста сме далече за размяна:-)

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Пловдив ми е съвсем близо Simple Smile - ходим всяка седмица. Аз питам някой дали има нещо набрано, писана курсова работа да ми го прати на пощата. Обаче ако няма - ще ти пиша на ЛС събота ако може да ми го дадеш да ксерокопирам някои неща.

# 3
  • Мнения: 687
Аз имам набрани лекции по Управление на човешките ресурси, но не съм сигурна дали ще ти свършат работа, защота са доста кратки - около 30 стр. Ако искаш мога да ти ги пратя.
Виж и на тези сайтове: http://www.referati.com/ и http://www.helpos.com/, намират се доста безплатни неща.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
На тези сайтове, освен че са безплатни, друга положителна страна няма Simple Smile Нищо, никога не съм намирала там, и сега рових.
Моля прати ми каквото имаш на klimeto@mail.bg

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Пратих ти разни курсови работи. Дано да ти свършат работа.
Успех с дипломната работа и стискам палци.
И мен това ме чака. Sick

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Намерих у нас една книга 'Бъдещето на труда', в която има цяла глава 'Производителност на труд в системата на индустриалната революция'. Обаче съм я чела отдавна и съм забравила дали има в тази глава точно за връзката труд- работна заплата, доколкото виждам по съдържанието има  за труд, активност, жизнен цикъл(на човека), за безработицата, за човешкия капитал има по нещо.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Благодаря, сега чета и творя.

Общи условия

Активация на акаунт