Комари в Китен

  • 1 763
  • 10
  •   1
Отговори
Момичета, някой ходил ли е средата на юли в Китен? Много ме плашат слуховете за рояци комари.

# 1
  • Мнения: 565
Има комари. Това е положението, но има и начини да се спасиш от тях. Ние си бяхме  взели машинка против комари в стаята, а за разходките използвахме разни мазила и нямаше проблем. Има междудругото и едни хомеопатични хапчета против комари и те вършат работа. Иначе си изкарахме страхотно в Китен и за догодина пак натам  мислим да ходим.  Laughing

# 2
О там са комари мутанти!Ако не се предпазиш хапят ужасно.Ние иначе ползвахме продукти Autan и имат голям ефект

# 3
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А как се предпазва бебе от ухапванията ? newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Дааааа, комарите в Китен са като самолети! Трудно се сядаше по заведения от тях! Ние с Гери бяхме там миналата година, началото на август. В стаите нямаше проблеми, но по заведенията беше кошмар. Само някой се бяха заредили със свещи против комари.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 326
Тези комари ужасно ме плашат, чудя се какво да избера, повечето репеленти са за деца над 3 години. Мисля си за ароматните пръчици, коити се пАЛЯТ и димят, дали вършат работа за навън?( ние ще сме на бунгало)
vilian , пиши какви са тези хомеопатични и вършат ли работа  baby_neutral. Скоро гледах ароматни масла в Лечител, пише, че са естествен репелент...........това само идея

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дайте идея за почивка в Китен.

# 7
  • Мнения: 216
Миналата година на Приморско беше ад! Хлапето беше цялото надупчено от комари въпреки , че непрекъсното използвах Off на Джонсън, но може би тази година ще се сетят да напръскат

# 8
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
О там са комари мутанти!Ако не се предпазиш хапят ужасно.
този уикенд бяхме-още от сега си има комари и са ужасни!!! newsm61 newsm61

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Е точно това е причината да не ходим вече в Китен...Едно лято бяхме там за 5 дни и се върнахме с мъжа ми като кратери..Няма спасение, изпръскахме 4 различни спрея анти-комарин..А сега и с дете Naughty  Аз лично никога не бих отишла повече там Peace

# 10
Бяхме в Китен семейно от 25.05. до 01.06.2006г. Вечер след 19,30 става страшно от комари. Просто не се живее до 23,00.  Нищо не може да те спаси. А иначе през деня няма комари.

Общи условия

Активация на акаунт