Маникюр&Педикюр в центъра на София?

  • 546
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Помагайте, момичета! В сряда заминавам в командировка за морето и искам да си пооправя вида, но нямам време да търся където и да е маникюр и педикюр. Ако някоя мама ходи на такива в центъра на София или в района на Орлов мост, моля да ми даде координати. Благодаря предварително!  Hug

# 1
Zdravei!Skoro bqh v edin centyr za krasota,koito se namira na ulica Djovani Gorini 14-prqka na Oborishte-sre6tu ispanskata gimnazia  i moga da ti garatniram za strahotno obslujvane-pravqt strahoten manicure i pedikur-vsi4ko e na nivo-imam i telefon-843 50 77,garantiram ti 4e 6te si mnogo dovolna:)

# 2
  • Мнения: 1 210
http://divnamedik.com/DivnaM.html

Точно на Орлов мост са. Аз съм доволна. Не знам как са цените, защото не съм ходила от половин година.

# 3
  • Мнения: 686
Много ти благодаря, ljusil! Извинявай, но още един въпрос - какви са цените? И благодаря предварително!   Hug
Anichka, благодаря и на теб! Ще видя и там как са нещата  Hug

# 4
ami kakvo da ti kaja,za manikur e 9 a pedikura e 15,no si zaslujava,no ti si znaesh:)pozdravi!

# 5
  • Мнения: 2 663
Силно ти препоръчвам салон Мания,не е точно на Орлов мост,но е и далече- на Гургулят с/у НСА .Малко е по-скъпичко ,но момичетата са много добри и си заслужава

# 6
ot skoro sam klientka v NAIL BAR.Imat mnogo dobri manikuristki.Tova se namira v lozenec.Telefona e 868 88 89.Predlagat i hubavi terapii! Grinning

# 7
  • Мнения: 5 228
Аз ходя в салон Мина на Иван-Асен 2, тел. 8438362. Педикюрът е 15, маникюрът - 7 лв., а ако е с ласове на OPI - съответно 18 и 10 лв. Намира се след Румънското посолство, точно до Аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт