Къде в Стара Загора магазин със стоки на Fisher Price???

  • 647
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 855
Обиколих повечето детски магазини, но никъде не видях тази марка. Играчките им са токова цветни, шезлонгчетата, активните гимнасики, абе всичко. Ако някой може да помогне с информация, ще съм благодарна  Hug

# 1
  • Мнения: 527
Виждала съм техни играчки в Метро, можеш да провериш там, не е богат избора, но все пак. Иначе с друго не мога да помогна, не познавам магазините в Стара Загора.

# 2
  • Мнения: 855
Благодаря много, ще видя там. Аз искам главно заради шезлонга, да намеря, но в тия наши магазини  ooooh!

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Благодаря много, ще видя там. Аз искам главно заради шезлонга, да намеря, но в тия наши магазини  ooooh!
Едва ли ще намериш шезлонга в Метро. По-скоро, ако може някой да провери в Марсел (в София) и да ти го донесе.

# 4
  • Мнения: 855
И аз  така си мислех  Sad Имам приятелка, която живее в София и ако не намеря друг вариант, може да я помоля. Явно тук няма други марки освен Чиполино и Бертони  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 678
................ Явно тук няма други марки освен Чиполино и Бертони  #Cussing out
  Ох и аз съм с тази болка- нищо марково хубаво няма в нашия град  #Cussing out
Пълно е само с '' чиполино '' , '' маг енгланд '' ,,бертони '' и какви ли не още глупави стоки..... #Cussing out  Преди няколко дена влязох в ,, Крокодила '' и помолих ,, любезната '' продавачка да ми каже как стоят нещата с ,, QUINNY '' - отвърна че тук се поръчват но нищо друго не можела да ми каже...записа само телефона ми и каза че ще ми се обади.....Беше 1.06- ей го на още не е званнала.  ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 327
в данет не съм ги виждала, но защо не ги питаш тях? може да имат възможност да ти го доставят

# 7
# 8
  • Бургас
  • Мнения: 380
в Ст.Загора нямате ли Бонжур? че при нас само там се намират, но изборът е ужасно ограничен...

# 9
  • Мнения: 678
в Ст.Загора нямате ли Бонжур? че при нас само там се намират, но изборът е ужасно ограничен...
    Mr. Green Какъв ти Бонжур - за първи път дори го чувам...... Joy  Залято е само с Чиполино и другите подобни.......Ако искаш нещо марково го поръчваш и то по Каталог без да знаеш как изглежда в действителност ( както АЗ питах , записаха ми телефона и все още никой не ми се е обадил )  #2gunfire
 

# 10
  • Мнения: 8 917
Явно тук няма други марки освен Чиполино и Бертони  #Cussing out

Това е и моето наблюдение от обиколките там Peace Sad

Общи условия

Активация на акаунт