колики и капки Babynos

  • 793
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Здравейте мами!
Отскоро и аз съм с бебче! Май дойде моментът и аз да ви попитам за мнение. Та значи моето бебче стана на месец. не знам дали има връка, но се роди 1 седмица след термина и коликите го хванаха много бързо - на 7-мия ден. Оттогава давам еспумизан и чайчето на HIPP и като че го пооблекчаваше поне донякъде. В последно време, обаче нещата се промениха - все едно се е пристрастил към капките и не му действат или и аз не знам какво да мисля - постоянно се свива и плаче. Просто се личи кога точно го свива коремчето - изплаква и като го отпусне пак си стои кротичък. така е дори като спи, прави измъчена физиономия, заревава и после продължава да спи. Ох, малко се поувлякох  Crazy Онзи ден ми казаха за едни капки, дето много помагали и на 20-тата минута детето се успокоявало и въобще родителите в голям възторг newsm78 ...та капките са Babynos (не знам дали така се пише) Исках да ви питам някой ползвал ли ги е и какви са отзивите за тях. Аз лично не ги бях чувала. Много ви благодаря предварително!
Поздрави на всички

# 1
  • Варна
  • Мнения: 758
Ние имахме зверски колики. Малката рошла ревеше като прасе на заколение. Пробвахме Еспумизан, Саб симплекс, чай от копър, от анасон, от лайка, затопляне на коремчето с топла кърпа и с ракиен компрес (сигурно е имало и нещо друго но вече не го помня).
Предпоследен беше бейбиноса. И от него нямаше никакъв ефект.
Накрая ни помогнаха хомеопатични кристалчета... или и е било дошло времето.
Чувала от други мами на които Еспумизан и Саб симплекс не са помогнали, че бейбонос е помогнал, така че ако искаш можеш да опиташ.
 Той не е такъв сладникав, даже направо си е гаден, но на малката не и правеше впечатление. Дават се 3-6 капки, 3 пъти дневно

# 2
  • Мнения: 288
Дават се 3-6 капки, 3 пъти дневно

 Peace Аз разреждах в кърма, защото е извлек и малко му напарваше Wink
Но... на нас най-много ни помогна Мезим Форте - четвъртинка преди всяко хранене - стриваш и пак с кърма от лъжичка, пробвай ако исакш!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт