Да се похваля...

  • 2 513
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
От вчера с Дариа сме в 'нашия' си апартамент вече. Снощи спахме там за първи път.

Още не сме пренесли целия багаж и коридорите ще се боядисват тази седмица, майсторите още се мотаят из апартамента и се чудят защо няма вода в кухнята ми, но... официално сме се пренесли.

Направих новата стая на Дариа почти пълно копие на старата - като пристигнахме снощи - тя просто се качи в леглото си, гушна мечока и заспа.

Аз естествено съм на края на силите си, както и почти на ръба да застрелям някой майстор. За последните 10 години това ми е 8-то местене и 3-тия апартамент, който обзавеждам... мисля, че още едно в раките на това деситилетие няма да понеса...

Ами това е девойки - похвалих се - макар че има голяма вероятност да трябва да се кърти и всичко отначало... Заплаших шефа на майсторите, че ще ни плащат хотела, докато оправят проблема  Sick

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
А честит ви нов дом, много да сте щастливи в него, и оттук нататък само хубави мигове за вас двете.  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 493
ЧЕСТИТО !!! Нов апартамент - нов късмет. Много положителни емоции, мир, спокойствие, уют и любов да царят в домът ви.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Честито преместване в новият Ви дом.Много щастие да има .

# 4
  • Мнения: 351
Честито! Пожелавам ви само хубави преживявания да имате там. Дано скоро и аз се похваля по подобен повод.

# 5
  • Мнения: 3 634
Честит нов дом! Само позитивни емоции и щастливи мигове!

Не разбрах... защо може би трябва да се кърти всичко?

# 6
  • Мнения: 215
Честито за новото жилище! То великото преселение на народите нищо не струва пред твоето местене  newsm78   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Не разбрах... защо може би трябва да се кърти всичко?

Защото нямаше вода в кухнята без да е ясна причината за това. Обаче явно заплахата ми е подействала и днес следобед шефа на строителите ми се обади, че вече имам вода Simple Smile))))))))))) Трябвало е само да отрежат част от гипсокартона в дрешника, но все още шкафовете за там не са дошли и почти няма щети...

Чакайте само да стане всичко готово - ще пусна снимки да се похваля. Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
То великото преселение на народите нищо не струва пред твоето местене  newsm78   bouquet

Така си е  Sad Аз толкова вече свикнах, че някак не ми се вярва и в този дом да изкараме дълго... Дано обаче греша.

# 9
  • Мнения: 313
честита нова къща, със здраве да си живеете там  smile3525

# 10
  • Мнения: 2 327
Честита нова къща!
Дано се позадържите тук с детенце!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 828
честито и от мен!

# 12
  • Мнения: 6 315
Честита нова къща и дано дълго време да си добрувате там!   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
Мерси на всички за пожеланията Simple Smile

Оказа се, че Дариа май няма да свикне толкова лесно тук, въпреки всичките ми усилия Sad Днес дори не искаше да влезе във входа на кооперацията. После започна да плаче за баща си, а той идва всяка вечер да я види...

Чудя се как да й обясня, че това е нашия дом вече? Уфффффффф  ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 6 477
Честито и бързо свикване с новата къща! Пожелавам добри съседи, малко ремонти и малката да свиква бързо с новата къща! Много хубави емоции и скоро да не ти се налага да чуваш думичките "ремонт" и "местене" Wink Аз съм на подобна вълна, но засега чакам да стане готова къщата и да започвам ремонта...Наесен и ние в нова къща...Ще обменяме опит как е Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт