Урината й мирише странно!

  • 1 707
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
От вчера сутринта долавям някаква странна миризма от урината на Калина - нещо като химикали. Днес не можах да й взема стерилна, та утре пак ще се пробваме, но докато излезе ще ми е притеснено. Някой има ли идея от какво може да е?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
С памперс ли е ,понякога когато престои повече време в памперса има такава промяна,а и има една партида на памперс която има страна миризма,вземи един нов пампес ако е с такъв и го помириши ако е същата миризма значи е от него,а иначе не знам от какво може да има миризма на химикали много е страно има ли промяна на цвета или нещо друго.

# 2
  • Мнения: 4 414
има една партида на памперс която има страна миризма
да. и ние имахме от тази партида. мирише отвратително - нещо като хлор Sick
миличка, стискам палци да е от това и да нямате проблем Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 14 654
ако е хапнала някаква храна с аромати - може и урината да замирише на същото. на нас ни се е случвало - детето хапна шунка и после и пикнята мирише на шунка .от някои зрънчовци - също може да се получи различна миризма.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
С памперс е, но пакетът беше от най-големите /а чак сега се появи проблемът/ и го свърших преди малко. Сега ще отворя нов, да видим. Вчера, при първата и втората смяна на памперса от сутринта ми се видя, че има леко жълтеникаво-зеленикаво зацапване. Аз нали ги следя тези неща заради Ешерихия колите, защото точно по това зацапване познавам, че е с бактерии, но от следобяда нататък, та до сега го няма вече. Първоначално си помислих, че пак сме се сдобили с Ешерихия коли и ми призля, но първо, че оцветяването по памперса вече не се появява и второ никога преди, като сме били с бактерии не е имало такава миризма. Сутринта ревах от яд, че не можах да й взема стерилна, загубихме цял ден  #Cussing out! Огледах влагалището, ама не е оттам - няма никакво течение.
От храна да е, не се сещам да е яла нещо различно, от което може да е.

Общи условия

Активация на акаунт