Пудра или фон дьо тен предпочитате?

  • 5 377
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Аз лично предпочитам пудрата. Ползвам компактната на Avon!
Вие какво ползвате?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 795
фон дьо тен  Peace с пудрата ми се запушват порите или поне така ми се струва

# 2
  • Мнения: 696
фон дьо тен, пудрата ми изсушава кожата. през лятото-нищо, само крем.

# 3
  • Мнения: 5 475
Diorskin Eclat Satin - крем-пудра на Диор!

# 4
  • Мнения: 5 790
Фон дьо тен на Манхатън ползвам. Пудра не обичам, че много си личи.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Пудра с фон дьо тен на Манхатън, но май по-ми харесва само пудра да ползвам, че като има фон дьо тен в продукта ставам като мумия.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 456
По принцип пудрата се слага само върху фдт като завършек. Но и аз не винаги спазвам това правило и зимата повече посягам към фдт-на а лятото- повече към пудрата.  Simple Smile
Така си го усещам, просто. Wink

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвам коректор за петна и тъмни кръгове,отгоре слагам фон дьо тен и накрая пудра Peace.

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Крем-пудра на Chiffely. Доволна съм

# 9
  • Мнения: 3 034
Не ползвам едното без другото - слагам фон дьо тен и отгоре фиксирам с пудра.  Peace

# 10
  • Мнения: 14 654
аз предпочитам пудра . в момента използвам антибактериална на манхатън . а фон - дьо - тенът при мен си личи , докато пудрата -не .освен това не стои като прашец по лицето ако след нанасяне се намокри пухчето и се с леки движения се мине по лицето

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не ползвам едното без другото - слагам фон дьо тен и отгоре фиксирам с пудра.  Peace
и аз така. 1-во слагам крем за лице на почистена кожа, ФДТ на лумене за суха кожа и пудра на манхатън антибактериална. Седи естествено, защото си знам вече мярката и не прекалявам

# 12
  • Мнения: 1 381
По принцип пудрата се слага само върху фдт като завършек. Но и аз не винаги спазвам това правило и зимата повече посягам към фдт-на а лятото- повече към пудрата.  Simple Smile
Така си го усещам, просто. Wink

Ансолютно същото е и при мен.

Правилото изисква да се сложи пудра върху фон дьо тена, но аз съшо рядко го правя и то само когато нещо по така се глася.

# 13
  • Мнения: 6 616
В момента ползвам нещо като крем пудра на Изадора ,страхотна е като я сложа прилепва към кожата и не омазнява,коректора ми е на Макс Фактор.

# 14
  • Мнения: 27 524
За по-важни случаи и по-тежък грим - и двете. Иначе ако слагам, само ФДТ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт