БРЕМЕННА НА МОРЕ ИЛИ ПЛАНИНА?

  • 4 202
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
В 6 месец сум и се чудя каде е по добре да ходим на почивка newsm78,на море или планина?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Където мислиш, че ще се чувстваш по-добре. Единствения проблем е ако избереш моренцето, за да не си нараниш самочувствието гледайки хубавите телца е добре да се заредиш с по-сладурски полички и роклички(сама по себе си бременността ще ти даде останалото самочувствие).
Успех в избора! newsm10

# 2
  • Мнения: 506
На мен по-безопасно ми се струва планината. Все още морската вода е студена за нас бременните, пък и май от хигиенична гледна точка не е много удачно да се плицикаме там. Още по-малко в басейните. А е възможно и от силното слънце да се предизвикат контракции. Толкова много ми се ходи и на мен на плаж, обаче нещо не ми стиска. Морето ми е на една крачка просто.  Cry

# 3
  • Мнения: 7 474
На мен гинеколожката ми каза,че проблема е в пътуването и смяната на климата, но дали е вярно  newsm78 Аз не бих тръгнала никъде по далече от 30 мин. от болницата, все една година може да се изтрае.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
На море , на море- ако нямаш противопоказания естествено, аз в 6ти месец ходих на Боровец (уж щото с близнаци бла бла бла). Отслабнах с 4 кг. -само маане на гащи по баирите, спане, ядене и секс Embarassed. Нито в байсен можах да вляза заради разните му бактерии и микроби, нито на масаж като хората можах да отида абе скука. За мен планина без ски не е планина - не ме влече Naughty.
Ако намаш проблеми с пътуването смело на море - климатът е почти същия,  няма да се пружиш на плажа от 12до 16 и ще си ок.

# 5
  • Мнения: 603
Това, което ти е по-близо. Нито морето, нито планината ще ти навредят. Но пътуването може и да е неприятно - заради друсането.

Ти си знаеш да избягваш големи натоварвания и жеги. Предполагам, че нямаш предвид планина с преходи пеша.

А за коремчето на плажа. Аз си го показвах - с цял бански. Даже и в 9тия. Не съм и помисляла да се притеснявам от външния вид, напротив. Бързах да походя на плаж преди да се е родил бебчо. Laughing
Аз лично съм се къпала в морето /на чисти плажове/. Инъче какво ще правя там  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 198
Аз смятам да ходя на море през август, тогава живот и здраве ще съм в 7 месец.Единственото , което ме притеснява е пътя, но  с почивки и без много бързане мисля че няма да има проблем.
Само за банския се чудя, цял или половинки.  Rolling Eyes Според вас как е по удобно newsm78

# 7
# 8
  • Мнения: 6 607
И аз съм в 6 месец и ми се иска 2-3 дена на море и 2-3 дена на планина -дано да стане Peace

# 9
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
И аз мисля да изкарам 1 седмица на море и отделно няколко по-леки маршрута в планината. Разбира се, първо ще се посъветвам с докторката, отделно на морето смятам да се прибирам на обяд до към 16 часа, и ако е студена водата, да не влизам /дано да не е/.А за планината мисля да вървя по-бавничко,  за да не ми спира въздуха много, и също да не се излагам на силното слънце. В края на краищата обаче всичко зависи от наблюдаващия лекар.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Имам доброто намерение да ида на море от началото до средата на юли, стига всичко да е наред! Естествено, ще се къпя в морето, ще плувам и ще се радвам на свободата си като за последно Mr. Green

Пърженето по плажовете не е любимото ми занимание и няма да ми липсва - ще си седя на сенчица с биричка, нека ми е зле Sunglasses

# 11
  • Мнения: 5 500
На море, на планина, на мен на всякъде ми е добре Mr. Green
Морето е до д*то ми Mr. Green ходим с малкия при всеки удобен случай, водата е студена, но не се къпем, само си мокрим краката, всъщност в края на май беше топла и успях да се топна до бебето! Плоски коремчета не ме депресират при условие, че знам какво се крие в моето няма начин да стане  Mr. Green
На планина обичам лятото, ако успеем да се организираме ще отидем да подишаме чист въздух  Laughing

# 12
  • Мнения: 68
Аз август ще съм в 6 месец и живот и здраве до тогава, смятам да отида една седмица на море и една на планина. За съжаление няма да мога да го направя в тази последователност, но какво да се прави... Simple Smile

# 13
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Където ти е кеф!................
Смело.......
Успехххххххххх! Party

# 14
  • Мнения: 5 500
Е, що с цял, аз специално си купих половинки пък.

Общи условия

Активация на акаунт