Търсим си квартира в Пловдив

  • 906
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 220
От 5 години сме в настоящата си квартира, но сега внука на хазяйката се ожени и ще идва да живее тук... Така че до няколко месеца трябва да се изнесем. Предпочитаме жилището да е необзаведено, ние си имаме почти всичко, и най-важното да е на разумна цена. Ние не пушим, тихи сме, сериозни, коректни. Някой да може да помогне?   Praynig

# 1
  • Мнения: 1 416
Не мога да ти помогна, но поне ще побутна темата!  Hug
Стискам палци да си намерите жилище скоро...   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 216
А предпочитания за квартал ?

# 3
  • Мнения: 2 220
Не мога да ти помогна, но поне ще побутна темата!  Hug
Стискам палци да си намерите жилище скоро...   bouquet

Лора, благодаря ти!   bouquet Между другото, на снимкатая много приличаш на моя колежка от университета, с която бяхме много близки. И всеки път като срещна твое мнение си спомням за нея и ми става мило... Heart Eyes

Мисля, че тук, във форума има много мили мами и някой ще помогне с добро предложение!  Hug

# 4
  • Мнения: 2 584
http://www.dalavera.net/read.php?25,206435
погледни това само че е от агенция, в този сайт излизат прилични квартири от собственик

# 5
  • Мнения: 2 220
Благодаря ти, Рут! Ще следя и там обявите.

# 6
  • Мнения: 1 416
Лора, благодаря ти!   bouquet Между другото, на снимкатая много приличаш на моя колежка от университета, с която бяхме много близки. И всеки път като срещна твое мнение си спомням за нея и ми става мило... Heart Eyes

Мисля, че тук, във форума има много мили мами и някой ще помогне с добро предложение!  Hug
И аз благодаря, Тонина!  Heart Eyes
Радвам се, че ти навявам мили спомени и дано съм ти кадем с квартирата, че знам какво все да търсиш жилища...  Hug

# 7
ЗДРАВЕЙ,АЗ ПРЕДЛАГАМ КВАРТИРА НА МЛАДО СЕМЕЙСТО.ТЯ Е СТЕЛЕФОН И ЦЕНТРАЛНО ОТОЛЕНИЕ.
ЧАСТИЧНО Е ОБЗАВЕДЕНА.

# 8
  • Мнения: 2 220
ЗДРАВЕЙ,АЗ ПРЕДЛАГАМ КВАРТИРА НА МЛАДО СЕМЕЙСТО.ТЯ Е СТЕЛЕФОН И ЦЕНТРАЛНО ОТОЛЕНИЕ.
ЧАСТИЧНО Е ОБЗАВЕДЕНА.

Напиши ми по-подробно за квартирата - къде се намира, цена? Писах ти и на лични. Можеш да се свържеш с мен и по ICQ - номерът е в профила ми.

Общи условия

Активация на акаунт