06.06.06 фатална дата

  • 4 021
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 768
Вчера чух, че на 06.06.06 ще бъде премиерата на филма "Поличбата 666". Продуцентите търсели съвпадението на датата с "the mark of the beast". Интересно дали самият ден ще бъде фатален заради кобинацията на числа?  Thinking Хайде фаталисти, да направим форумско наблюдение на деня !:roll:

# 1
  • Мнения: 490
В какъв смисъл е фатална, заради дяволското число ли?

# 2
  • Мнения: 5 539
Какво, ще се мре ли? Тюх, нека поне ми мине лятната почивка пък тогава #Cussing out

# 3
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Еми ще поживеем още два дни и ще видим кво ще става.............

# 4
  • Мнения: 4 371
Аз на 06.06.06 от 6 часа съм на детски рожден ден с малкия.
Смятам да ям торта, а не да правя форумско наблюдение Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 768
Аз на 06.06.06 от 6 часа съм на детски рожден ден с малкия.
Смятам да ям торта, а не да правя форумско наблюдение Mr. Green

Иди в 6ч 6мин и 6сек Mr. Green Фатализма ще е пълен!

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Имаше един такъв филм-на 06-06, предполагам 86 г се роди дяволът. Свързва се с трите 6 и числото на дявола.
Аз си признавам, че ми става леко особено като видя кола с подобен номер, даже помолих мъжа ми да си смени номера, който завършваше така. Считам, че може да звучи идиотско, но не ща да се меся с такива числа

# 7
  • Мнения: 2 212
Хахаха, Калина, аз си спомням че Филип щеще да се ражда на 05.05.05, вярно, че прекалено хипотетично, но ако се беше родил на 06.06.06   Laughing
Аз пък лично нищо дяволско не виждам в кобинацията от шестици, повече би ме притеснило числото 13 например.... newsm78

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да, но не се е родил. Нямам нищо против други числови комбинации, но това и в библията е посочено като дяволско число.

# 9
  • Мнения: 2 768
Ето какво открих в нета за датата: http://english.pravda.ru/science/mysteries/81099-1/

# 10
  • Мнения: 2 212
Да, но не се е родил. Нямам нищо против други числови комбинации, но това и в библията е посочено като дяволско число.
Съгласих се, наистина не се е, прекалено хипотетично го казах....аз Библията не съм я чела, но знам, че там е обявено и все пак не ме притеснява толкова  Peace

# 11
  • Мнения: 1 942
Да, но не се е родил. Нямам нищо против други числови комбинации, но това и в библията е посочено като дяволско число.

Стига бе! Къде това?

# 12
  • Мнения: 5 577
Какво, ще се мре ли? Тюх, нека поне ми мине лятната почивка пък тогава #Cussing out

 hahaha И аз така.

# 13
  • Мнения: 7 091
Ние пък тогава имаме годишнина от сватбата Simple Smile Правим 7 години ( от 9 сме заедно) и честно казано въобще не ме притеснява .

# 14
  • tardis
  • Мнения: 329
Аз на 06.06.06 от 6 часа съм на детски рожден ден с малкия.
Смятам да ям торта, а не да правя форумско наблюдение Mr. Green

Иди в 6ч 6мин и 6сек Mr. Green Фатализма ще е пълен!

Мда, и сутринта, и вечерта.
Трябва да се запасим с антифаталин Sunglasses


Сериозно ли питаш?
Например тук: http://www.biblekeeper.com/bulgarian/B66C013.php


А иначе това си е поредната стъкмистика; тия нули за нищо ги нямат; ако има някакво число то то е 6062006, например.
Интересно какво са си мислели през далечната 1006г. на 06.06

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 21:03 от Гейлриел

Общи условия

Активация на акаунт