Май махнахме бибата :)

  • 1 024
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 437
Може и да избързвам с хваленето, но вече 3 дни София спи без биберон-залъгалка baby_neutral

Нямах намерение да правя опити преди да стане на 2 г., но ходихме на гости на родителите ми и чак вечерта разбрахме, че сме я забравили в София Blush мъжът ми обиколи денонощните аптеки, но точно такава не намери и взе някаква друга марка, която обаче тя не одобри  hahaha и след слагането в устата я вадеше и я изхвърляше в другия край на стаята  Joy беше ме страх, че нощем ще се буди да я търси, но си спи спокойно  Hug  Party

# 1
  • Мнения: 1 237
Браво на София!Предполагам,че щом са минали 3 дни,вече няма да я търси.И Ния не я търсеше като минаха 3-4 дни.Дано само като се върнете в къщи да не се сети пак за нея.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 146
Браво!!! Мисля, че няма да се сети, или поне не с голям рев, ако няма нещо друго, което да я безпокои. Станало е по-най естествения начин.
Аз наскоро отучвах от смукане на пръст и изкарах 2 безсънни седмици, но може и да са се дължали на растеж на кучешки зъби. Но засега май имам някакъв успех, дано Praynig

# 3
  • Мнения: 472
Може и да избързвам с хваленето, но вече 3 дни София спи без биберон-залъгалка baby_neutral

Нямах намерение да правя опити преди да стане на 2 г., но ходихме на гости на родителите ми и чак вечерта разбрахме, че сме я забравили в София Blush мъжът ми обиколи денонощните аптеки, но точно такава не намери и взе някаква друга марка, която обаче тя не одобри  hahaha и след слагането в устата я вадеше и я изхвърляше в другия край на стаята  Joy беше ме страх, че нощем ще се буди да я търси, но си спи спокойно  Hug  Party
Браво на София! Стискам палци всичко да е наред и повече да не се сети! Peace
Не е ли късно едно дете на 2 години да е все още със залагалка - не се ли отразява на разтежа на зъбките?

# 4
  • Мнения: 2 494
Браво на София!!! Голямо момиче е тя!!! Много се радвам, дано не се сети повече, а ако се сети да няма проблеми!!!

Насинда, аз съм чувала, че до 2 годинки не е проблем, по-точно докато излязат всичките зъбки.

# 5
  • Мнения: 472
Браво на София!!! Голямо момиче е тя!!! Много се радвам, дано не се сети повече, а ако се сети да няма проблеми!!!

Насинда, аз съм чувала, че до 2 годинки не е проблем, по-точно докато излязат всичките зъбки.
Благодаря ти! Ще го имам впредвид Money Laughing

# 6
  • Мнения: 5 299
И аз имам един биберон, който малката не иска, та сега си мисля, дали да не пробвам с него. МОже пък да мине номера Mr. Green
Браво на вас. bowuu

# 7
  • София
  • Мнения: 6 146
При всички случаи по-добре биберона (която е ортопедична), отколкото пръст, който хем натиска предните зъбки и деформира захапката, хем се деформира самия пръст, хем няма скриване, да не говорим за микробите под ноктите Close
Аз съм ходила със залъгалка до 3 годишна и не съм имала проблеми със зъбките  bowuu

# 8
  • Мнения: 7 430
Е, браво - справила се сладуранката Hug и при нас мина така леко - просто не му я дадох на заспиване и хич даже не си я потърси повече Peace
Сега като види някои дечица с биби и ходи ги лапа, но след малко вече ги маха от устата си и ми ги носи

# 9
  • Мнения: 5 577
Честито

# 10
  • Мнения: 8 769
Честито! Това ме успокоява за моят син, който няма никакво намерение да спи без любимата си биба, докато дъщеря ми още на осем месеца отказа всякакви биберони Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 768
Ееее, браво! Много сериозна крачка! Моята София е пристрастена към бибите и сега отбелязваме "постижение" като я давам само за сън. Мисля, че ще е трудничко да го откажем и при заспиване, поне на този етап  ooooh! Дано след някой друг месец и аз се похваля! Всъщност твоя опит е много добра идея - сменяш бибите с друг тип, не бях се сещала  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 629
Честито, Никол Grinning При Климент смяната с друг биберон не мина Rolling Eyes Чакам сам да се откаже.

# 13
  • Мнения: 3 423
А кога им ги дадохте за първи път бибите?
Моето бебе ги бойкотира.

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 11:11 от Аурелия

# 14
  • Мнения: 2 731
A koga im gi dadohte za purvi put bibite?
Moeto bebe gi bojkotira.
И моята не пожела биби та нямах проблем с махането Mr. Green.Щом не иска не и давай Stop
Честито на София !

Общи условия

Активация на акаунт