Синът ми е телеман!

  • 911
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Мами моя син като види телевизор или монитора неможе да го откъсна от там, спирам го, а той се сърди. Какво да го правя?  newsm78

# 1
  • Мнения: 46 437
На тази възраст всички са телемани  Laughing дъщеря ми не се отлепваше, а като мина годинка й писна, само чака да го пуснем, спуска се и го гаси Crazy
Никога не съм се притеснявала, но ако ти смяташ, че не е редно, спирай го  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 974
И мойта щерка много обича ТВ, но си има предпочитания, не гледа всикчо Naughty
Не се притеснявай, сега опознава света. Слагай го по-далечеко. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 146
Гледай да стои по-далече от телевизора! Не можем да ги опазим, въпреки че не е полезно. Вярно, сигурно би могла изобщо да не пускаш ТВ-то, но 1-во ти ще превъртиш, 2-ро като се научи да го пуска сам, ще е още по-настървен.
Моята гледа само рекламите и определени детски предавания. Но обича да си играе - да го включва и изключва, да сменя каналите и цветовите настройки. И не само от дистанционното, а и от копчетата. Доста често ни крие и дистанционното - нормално е мисля.

# 4
  • Мнения: 7 474
 ooooh! болна тема  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 237
И моята е така.Като спра телевизора и тя отива и го пуска,понеже копчетата се виждат и тя като натисне PR   и той тръгва.Включили сме защита от деца,но не действа за пускане,само след това.Не че толкова го гледа,ама да е пуснат.

# 6
  • Мнения: 997
 Присъединявам се към клуба на отчаяните майки. Но в нашия случай е виновен  #2gunfire таткото. Синът ми не проявяваше интерес към телевизията до преди година. Тогава таткото реши, че трябвало да го научи да гледа телевизия, а не само да "беснее". Е, можете да се досетите, че бързо постигна пълен успех в това начинание. Сега иска да гледа новините  Shocked, ама няма Joy

# 7
  • Мнения: 5 026
 И при нас е същата картинка.Като пусна телевизора, забравя за всичко...

# 8
  • Мнения: 14 654
Beb4o, както виждам от лентичката ти, твоето дете е на 3 месеца и нещо. на тази възраст не може да става дума за телемания !ти решаваш дали ще му пуснеш тв или не .много странно определение си дала за това,че цветният монитор с движещите се по него неща е интересен за бебето. като прочетох заглавието на темата помислих , че става дума за дете над 7 - 8 години !

# 9
  • Мнения: 733
Определено се обръща по посока на звука и картинките, няма отърване гледа си и това то

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Извинявам се, ама как на 3 месеца и "телеман" newsm78 newsm78 newsm78
Според мен се кефи на шареното, а не на телевизора и предаванията.
Има доста време, докато почне да се радва на рекламите.
За да не се зазяпва по монитори и т.н. слагай му повече шарени играчки, които да привличат вниманието му, пускай му музика... Peace

# 11
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
И моята дъщеря е така.Като види ТВто или монитора направо се хипнотизира.Не се притеснявам,защото не я оставям много близо до тях.Когато имам някаква работа дори и пускам филмче да гледа,за да мога да я свърша и нямам грижи просто.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И ние по това време бяхме така,но вече не ни е толкова интересен.

# 13
  • Мнения: 1 860
Извинявам се, ама как на 3 месеца и "телеман" newsm78 newsm78 newsm78
Според мен се кефи на шареното, а не на телевизора и предаванията.
Има доста време, докато почне да се радва на рекламите.
За да не се зазяпва по монитори и т.н. слагай му повече шарени играчки, които да привличат вниманието му, пускай му музика... Peace
Подкрепям това мнение изцяло.   bouquet

# 14
  • Мнения: 4 392
Извинявам се, ама как на 3 месеца и "телеман" newsm78 newsm78 newsm78
Според мен се кефи на шареното, а не на телевизора и предаванията.
Има доста време, докато почне да се радва на рекламите.
За да не се зазяпва по монитори и т.н. слагай му повече шарени играчки, които да привличат вниманието му, пускай му музика... Peace

 JoyПри нас това въобще не действаше!
 Beb4o ,чакай, чакай...Ще дойде време и няма да можеш да се докопаш до дистанционното Joy(любима играчка..)

Общи условия

Активация на акаунт