Имам ли повод за притеснение?

  • 560
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 331
От вчера/по-точно снощи/ бебко е много крив - е, не чак много, но определено плаче повече от обичайното. При хранене започва да се присвива, да пуска биберона/само на кърма е, но се изцеждам и му давам от шише/, да се дърпа. Днес вече ака три или четири пъти/обикновено ака веднъж, най-много два пъти дневно/. А акото, макар и все още жълто, е пенесто - такова никога не е било досега... Не е захранен, така че изключвам възможността да е реакция на нещо, което е ял.
Прочетох каквото намерих в старите теми, но не намерих случай, аналогичен на нашия.
В момента продължава да плаче и е ужасно крив, вече започна да ми става притеснено...
Има ли някой идея какво може да е?

# 1
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Провери дали има температура. Нашта бебка като е настинала ака по-честичко.
Също си припомни какво си яла напоследък (ягоди например или нещо друго, което е алерген) - може в твоята храна да е причината.

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 16:59 от Тра-ла-ла

# 2
  • Мнения: 3 331
Провери дали има температура. Нашта бебка като е настинала ака по-честичко.
Също си припомни какво си яла напоследък (ягоди например или нещо друго, което е алерген) - може в твоята храна да е причината.


Няма температура.
И всъщност вчера ядох ягоди, но съвсем малко. Но пък и преди това съм хапвала по малко, но реакция досега не е имало...

# 3
  • Мнения: 8 917
Провери дали има температура. Нашта бебка като е настинала ака по-честичко.
Също си припомни какво си яла напоследък (ягоди например или нещо друго, което е алерген) - може в твоята храна да е причината.


Няма температура.
И всъщност вчера ядох ягоди, но съвсем малко. Но пък и преди това съм хапвала по малко, но реакция досега не е имало...
Мисли още - какво друго по-странно си хапвала? Или пила? Или да е понастинало от тая смяна на времето - горещо/студено?

# 4
  • Мнения: 3 331
Мислих, мислих, но нищо не измислих...
Всъщност ядох неща, които биха могли да причинят колики/зеле например/, но досега не му се е отразявало по никакъв начин. За всеки случай ги спирам, защото това присвиване по време на хранене си беше точно от колики.
Снощи спа много неспокойно...
Все пак днес вече е добре - много по-спокоен и не е акал от вчера. Дано вече всичко да е зад гърба ни Praynig

# 5
  • Мнения: 394
Най вероятно е понастинал.Наблюдавай го и ако продължи това не е лошо да го заведеш на лекар.Да си спокойна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт