негърски плитки

  • 760
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 953
може ли някой да ми каже в дом.условия как да направя плитки по главата.или ми кажете колко струва във фризьорските салони,че син ми се е запалил за такива.

# 1
казват се "раста" и ти препоръчвам да отидеш на фризьор
тук в бургас ако са пълзящи по главата най-евтино можеш да ги направиш за по 2 лева на плитка, но общо взето ако не е много гъста косата с 5-7 плитки се сплита цялата и не ми се струва никак скъпо, имайки впредвид, че ако са добре направени можеш много време да седиш с тях и дори да се къпеш не пречи
Естествено може повече или по-малко в зависимост колко дебели искаш да са
само че ако косата не е гъста пълзящите не седят добре
а ако не искаш пълзящи в зависимост от дължината и гъстотата на косата и дали ги правиш с екстейшъни или без трябва да се разделиш най-малко с 40-60 лева че и на горе
според мен с екстейшъни стават най-хубави
само че ако е много дълга косата може да се пречупи косъма и после трябва да я подстрижеш

# 2
  • Мнения: 953
благодаря но тези екстейшъни нищо не ми говорят.на сина ми косата е тип негърска.много гъста и къдрава.такава беше и на баща му.аз също съм с гъста и къдрава коса,но не като тяхното.та отдвамата с такива коси се получи коса и половина.освен 1-ви номер неможе да я носи по друг начин.за това поиска плитки.много е гъста и къдрава,амма много.

Общи условия

Активация на акаунт