Артистичен чай

  • 3 529
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Някой ползвал ли е "Артистичен чай  ARISTO" за отслабване. Аз съм успявала да свалям само с него , но от известно време са го спрели от производство. Производител е фирма Евелин т.е български чай изцяло билков.
Съдържа: червена роза, мечо грозде,семе кориандър, синя хвойна, лист орех.
Пише че действа слабително, диуретично и подтиска апетита.
Аз се чувствах много добре без болки и проблеми за разлика от китайския чай в зелените кутии.

Съдържа 56бр филтър пакетчета. На ден се пият по 2. Пие се 2 седмици и 2 се почива. Една опаковка чай стига за два курса т.е. за 2 месеца и цената му е 1.70 -2.00лв
Ако някой е чувал нещо моля да сподели.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз все питам за него,но ми казват същото-вече не се произвежда Sad

# 2
  • Мнения: 1 063
И аз съм го ползвала, не че имах нужда тогава, но действа и е с български билки, безопасен. И аз сега имам нужда от него, но последно го видях в аптека на Лъвово мост, преди 2 год., последно тогава го закупих оттам.
Зеления чай не е никак безопасен, съдържа кофеин.

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 09:38 от Иванджелин

# 3
  • Мнения: 1 063
Намерих координати на аптеката - ул. "Поп Богомил" 38, тел. 983.99.16. Може да се попита имат ли го. Другият вариант е да се поръчат билките от билкова аптека, особено, ако се знае грамажа на всяка, защото dreamy е написала състава. Аз напослдък имам някаква непоносимост към билки за съжаление, а точно сега се нуждая от тоя чай! Наистина е добър и ефективен!

Общи условия

Активация на акаунт