Пак за триколките с дръжа за бутане

  • 622
  • 10
  •   1
Отговори
Някоя мама има ли впечатления от един модел триколки в синьо и жълто с глава на куче.Изглежда по-голяма от другите на Чиполино и доста по-стабилни,изцяло метална конструкция,големи гуми.Нищо не пише по тях,със сенник са отгоре.Струват около 50лв.
Днес ги гледах,не ми хареса страшно много,но както вече писах ми се вижда стабилна.А мойто зверче е доста едро и се чудя какво да правя
за това говоря http://moni.bg/uploads/WS805(CP)(BLUE)_COPY.JPG

# 1
  • Мнения: 1 520
Доколкото аз съм запозната тези са доста по-паянтови от Чиполиното , например. И 50 лева ми се струват много. Мисля че основно под 40 са им цените.
Няколко семейства с такива се оплакваха че са се счупили още след първите излизания.

# 2
  • Мнения: 2 467
Ние взехме такава http://moni.bg/uploads/108S.JPG
Засега издържа на дупки и кофти пътища. По-висока е. Бебка много и се радва.Доволна съм- засега  Simple Smile .
Тия за под 40 са основно пластмаса конструкцията и са лесно чупливи. Тая е с метална рамка навсякъде.

# 3
и аз видях,че цялата рамка е метална и ми е много интересно как са толкова чупливи.Вярно,че не са много красиви,но мисля че би трябвало да са по издръжливи от Чиполиното,което е цялото пластмасово

# 4
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз не мога да си простя, че дадох 50 лв. за такъв боклук! Какъвто и да е модела са си общо взето непрактични поне за мен! Най-лесно се чупят дръшките! За да ги пазиш трябва като се качваш или слизаш от тротоар да вдигаш цялото колело заедно с детето! За тия пари и малко отгоре може да си купиш прилична лятна количка! Въпреки че нашето колело остана здраво цели 2 години и накрая се изпочупи тотално и го хвърлих, съжалявам че го купих, а не си купих с тия пари лятна количка, а давах отгоре пари и за такава! Но това е мое мнение и никого не задължавам с него!
дано вашите колела излезнат качествени!

# 5
  • Мнения: 2 467
Най-лесно се чупят дръшките! За да ги пазиш трябва като се качваш или слизаш от тротоар да вдигаш цялото колело заедно с детето!

Точно затова се чупят. Дръжката е направена за бутане, не за вдигане  Mr. Green
А това колело неможе да замени лятната количка  Naughty Идеално е за къси маршрути бебо да не се уморява (че няма да има къде да спинка).

# 6
ние лятна количка си имаме,а искам такова колело,защото детето като види такова в парка и ходи да го дърпа от другите деца.Мислех да минеме без него,но тя е доста настоятелна.А като ще правя такъв разход си мисля поне да взема нещо по-здраво.

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ще следя темата с интерес защото и на мен ми допадат но ако може и аз да питам горе долу на каква възраст се слагат на тях децата

# 8
  • Мнения: 7 474
Имам две на тавана, почти неупотребявани. Стават единственно за разходка в парка или зоологическата. Иначе на всеки тротоар трябва да се правиш на Рамбо, а при нас са много Mr. Green. Другото неудобство беше късата дръжка или поне за мен,защото съм висака и ходенето приведен не е особенно приятно Tired

# 9
  • Мнения: 8 917
Aз съм доволна от тази, която взехме на Гери. От Илиянци - за 75 лв. Тоя на Чиполино нещо не ми вдъхваха доверие,а тази на Гери е изцяло желязна с някаква двойно подсилена рамка. Седалката има 2 положения - напред и по-назад. Дръжката също се прави според височината на бутащия Peace

# 10
  • Мнения: 1 489
На нас миналата година ни подариха такова нещо,но изобщо не ми беше удобно и на второто излизане вече не можеше да завива наляво,о тротоари вдигах и накрая го прибрахме и сега ще го ползваме само като колело,защото дръжката и поставката за крачетата се махат.

Общи условия

Активация на акаунт