Хладилник - No Frost или Автоматично размразяване?

  • 1 997
  • 2
  •   1
Отговори
  • у дома
  • Мнения: 708
Някой знае ли каква е разликата между NO FROST система и Автоматично размразяване?  Embarassed Има ли въобще разлика или става въпрос за едно и също?  newsm78
На един от хладилниците които оглеждахме пишеше, че стените му може да се позатоплят отвреме-навреме. Какво означава това? Би ли могло да се превърне в проблем в големите жеги през лятото например?  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 170
Значи, по принцип всички хладилници са с автоматично размразяване на хладилната част, а системата NоFrost е автоматично размразяване и на фризернатаPeace
А това за "позатоплянето" нищичко не ми говори Shocked.

# 2
 newsm44 newsm55 smile3529 cookЗдравейте!!Аз имам такъв хладилник.Марката е елджи.С джоб за охлаждане на питиета и от там можеш да си наливаш,като доближиш чаша.Наистина има нагреватели на вратите на хладилната част и на фризерната.Служи за постоянното саморазмразяване.В смисъл за да не изсушава продуктите е разработен да си произвежда влага нужна за постояннята вентилация.Никога не е образувал лед.Само премествам продуктите забърсвам ако има паднали капки от нещо което съм разляла или капнала.Има също така и плотове за гореща храна от термо стъкло.Но фрос означава без ледова система.Аче е само размраряващ това е че има отзад една кутийка която е скрита зад капака и там си изхвърля ненужните капки,които сами се изветряват.Никога не се почистват от там.Много сме доволни от него вече над 4-5години.

Общи условия

Активация на акаунт