За вечно отслабващите ;)))

  • 851
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Вижте какво намерих Grinning

http://rozali.com/diet.php?l=a&p=108

Звучи примамливо - разумна е и най-вече лесна за прилагане. Всичко са си написали хората, няма да се чудиш кога какво да ядеш, или пък седмици наред да трябва само едно и също нещо да хрупаш  ooooh!
Хайде на диетата за гладници, кой е с мен? Wink

# 1
 С това ядене за деня се съмнявам в ефекта. Пък стомаха ще получи земетръс - рулца от раци, телешко и мляко - ужас.
Семо  глад и секс му е майката Laughing

# 2
  • Мнения: 1 629

Семо  глад и секс му е майката Laughing

тц, нещастната любов бие и двете.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Тц, влюбването е...

# 4
  • Мнения: 1 558

Семо  глад и секс му е майката Laughing

тц, нещастната любов бие и двете.

А, склонна съм да споря, мен ме избива тогава на злоупотреба с шоколад Embarassed, не качвам килограми, ама нон-стоп нападам всичко сладко, което видя!

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877



             И аз мисля така

# 6
  • Мнения: 67
  верно че тва работеше на времето...

# 7
  • Мнения: 109
Мдаааа, нещо много се отплеснахте, май hahaha  Явно, ще си се мъча сама, без другарчета Cry

# 8
  • Мнения: 1 986
  Аз прегледах диетата-не е лоша,не изключва нито една от основните хранителни групи.....само дето не съм много съгласна,че е разработена на принципа на разделното хранене-напр.картоф и хляб/вечерята в 4-ия ден/;освен това смесването на няколко вида белътчини не е препоръчително-напр.месо с мляко;и плодовете се консумират ВИНАГИ на гладно.Аз бих направила някои корекции,придържайки се към основното меню,но ако ти решиш да я спазваш стриктно-пожелавам ти успех Grinning,и докладвай за резултатите Wink

# 9
  • Мнения: 109
Ще се пробвам, да, ама не знам откога newsm78 Явно няма да е от днес - тез несериознички ме провалиха, хъм-хъм : Crossing Arms Обаче като я направя (и ролцата от раци, мммммм chef), ще докладвам Peace 

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не звучи лошо. Аз обаче съм болна и нямам апетит, та днес съм само на един банан. Sick Не знам как съм жива още. Blush Нормално по това време на деня вече съм яла три пъти. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 986
 Валентина,с удоволствие бих се пробвала с теб в това начинание Wink,но съм бременна в момента и освен,че месо не ща и да поглеждам,ми е доста трудно да вляза в рамките на диетата LaughingАко има резултат при теб,след като родя,непременно ще я пробвам-е,с някои промени тук-там Wink

# 12

Общи условия

Активация на акаунт