BU

  • 3 141
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
На промоция е в нашия магазин- 10 лв. 2 варианта- червения- sexy, и жълтия-wild. Заслужава ли си, или не? Или Си Труто е по-добро?Искам някво да си купя, но се чудя кое.

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Е, много е трудно някой да ти каже така - нали знаеш "На вкус и цвет , товарищей нет"
Аз лично дълго време ползвах жълтото "BU" - може би 2-3 г., и като се появи C-THRU, изведнъж лилавото
много ми хареса. Двете май не си приличат. Щом е на промоция - пробвай "дивото" BU - ако харесваш свежите,
ненатрапливи, мисля, че ще ти допадне.  4470

# 2
  • Мнения: 1 930
Благодаря ти   bouquet

# 3
  • Мнения: 452
На мен ми подариха преди повече от година комплект BU Sexy - парфюм и 2 дезодоранта, но почти не съм ги ползвала-малко ми е силна миризмата му. Пробвай жълтия или Си тру-на мен лично ми харесват повече, ама то си е въпрос на вкус. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 153
На мен ми хареса би ю в чераната опаковка Peace

# 5
  • Мнения: 870
Аз много харесвам жълтото BU, когато излезе с майка ми доста време го ползвахме, сега пак бих си го взела.

# 6
  • Мнения: 3 376
Най ми допада синьото BU newsm10

Жалко,че него го нямате на промоция.

# 7
  • Мнения: 1 006
Аз съм за синьото BU, макар в момеента да ползвам и зелено C-Throu Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 39 745
И 2та ми харесват. От BU харесвам жълтото и синьото. Последно си купувах лилавото C-Throu.

# 9
  • Мнения: 661
Аз оставам вярна на жълтото (wild) BU!!!И преди години го ползвах и сега!Разбира се имам и други парфюми, но когато стане въпрос за BUс две ръце съм "за" жълтото!!!! newsm26

# 10
  • Мнения: 147
За мен най-хубово е ICY BU (син цвят опаковка), жълтото също е много хубаво, розовото не ми допада. От Си тру съм за зеленото

# 11
  • Мнения: 5 317
Използвала съм синьото,жълтото BU и синьото Си тру.Не са лоши и са сравнително трайни.

# 12
  • Мнения: 302
От BU жълтото ми е любимо. Като трайност мисля, че на BU i Си тру трайноста им е горе-долу еднаква

# 13
  • Мнения: 3 248
Ползвам от време на време жълтия BU - дезодорант и съм мнооого доволна, много ми допада! C-Throu не съм ползвала, така че ще се въздържа от коментар! Peace

# 14
Аз понеже не съм ползвала нито BU, нито C-Thru, ми се иска първо да ползва, дезодорантите, че да се ориентирам в ароматите. Цени може ли да ми кажете (говоря за дезодорантите)?

Общи условия

Активация на акаунт