БРЕМЕННА С КАНДИДА,А ТАТКО С ТРИХОМОНИ???

  • 1 625
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Здравейте,искам да разбера нормално ли е при моите изледваниа да излезе кандида,а на мъжа ми трихомони?И ниакои знае ли как се лекува кандида в устата? newsm78

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Отиди на лекар. А ако може да полюбопитствам нахално какво точно сте правили с мъжа ти?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
направете си пак изледване иначе кандида в устата се лекува с подобни мазила като влагалищна кандида,но на тубата пише за устата.Лекар трябва да ги изпише

# 3
  • София
  • Мнения: 498
Направете повторно изследване. кандидата е доста упорито нещо , но се лекува.... а трихомоните са нещо доста по-сериозно.....

# 4
  • Мнения: 7 718
Трихомоните са полово предавана болест. Помисли откъде може да има мъжа ти.
Кандидата може да се получи при срив в имунитета, пиене на антибиотици и др.

# 5
  • Мнения: 7 640
Трихомоните са полово предавана болест. Помисли откъде може да има мъжа ти.
Кандидата може да се получи при срив в имунитета, пиене на антибиотици и др.
абсолютно точно

# 6
а какво е трихомони?На моя мъж му излезе херпес-от какво ли е?Само по полов път ли се предава?

# 7
  • Мнения: 244
а какво е трихомони?На моя мъж му излезе херпес-от какво ли е?Само по полов път ли се предава?
Херпесът е вирус и около 90 % от хората с полов живот го носят в себе си.  Мъжът ти може да го има от години без да знае, но сега да се е проявил. При много хора изобщо не се проявява.
Инфото ми е от проф.Дундаров - светило във виросологията.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Причинителите на херпеса и трихомоназата са напълно различни. Вирусът на херпеса си го носиш цял живот в себе си, но херпес излиза точно когато си поиска - стрес, болест и разни такива положение са идеални за излизане на херпес. Заразяването най-често става в детството - ако родителите имат херпес лесно могат да го предадат на децата си. Можеш да се заразиш при досег на течността в мехурчетата на херпеса с лигавица по тялото.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 605
Каквото и да си отглеждате, трябва да го имате и двамата. Какви са тези екстри - единият кандида, а другият трихомона. Повторете изследванията!

# 10
  • Мнения: 639
повторихме изледваниата и вториа път излезна че няма никои трихомони,затова ви давам съвет,разберете ли някаква такава аномаля повторете теста,но никога в цибалаб,далеч от тази лабораториа. Naughty

# 11
  • Мнения: 7 640
Каквото и да си отглеждате, трябва да го имате и двамата. Какви са тези екстри - единият кандида, а другият трихомона. Повторете изследванията!
донякъде е така, но мъж с кандида е изключително трудно да се зарази и е рядко срещано

# 12
  • Мнения: 639
за да се изчистя от кандидата ми трябваше повече от месец и незнам колко изледвания,с мъжа ми и доктора се побъркахме на края,но вече всичко е наред Joy

Общи условия

Активация на акаунт