Автобронзантите и кожата на лицето...

  • 644
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 302
Момичета, взех си автобронзант на Кларинс. Бяхме на море и тялото ми е супер черно(поне за мен) но лицето така и не почерня  Sick  с автобронзанта постигнах перфектен баланс  Laughing Laughing Laughing
Чудя се доколко е полезно за кожата на лицето да се ползва постоянно... аз го ползвам 1-2 пъти седмично след баня. Първия път ексфолирах хубаво кожата на лицето, и цвета е перфектен, няма петна не жълтее...  сега откривам с какво италиянките постигат този перфектен тен  Mr. Green
Следващата ми покупка ще е автобронзант за тяло(подариха ми на Орифлейм ама  за сега ще почака), мисля пак да е на Кларинс  newsm78
Ама дали е хубаво да се мацам постоянно  newsm78
Но пък... все е по-добре от солариум  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 4 651
Не мога да ти отговоря на въпроса дали е безвредно, но се питам на какъв принципа на действие - това един вид боя ли е или предизвиква по някакъв начин усилване на пигментацията. Тъп въпрос май, щом избледнява, значи е оцветител.
А около очите мацаш ли се - над и под клепачите?

# 2
  • София
  • Мнения: 10 302
Не мога да ти отговоря на въпроса дали е безвредно, но се питам на какъв принципа на действие - това един вид боя ли е или предизвиква по някакъв начин усилване на пигментацията. Тъп въпрос май, щом избледнява, значи е оцветител.
А около очите мацаш ли се - над и под клепачите?
Нямам идея, каква им е технологията, но като се намажеш се проявява след няколко часа и избледнява след 3-4 дена, при положение че се къпеш всеки ден и сутрин и вечер си миеш лицето със гел за измиване... мажа се около очите, пропускам клепачите, но някак не се забелязва разлика  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 835
A ушите?
Досега никой не ми е отговорил на този въпрос.   Sad

А крема от тук ли го купи, защото съм чувала че тази козметика е безбожно скъпа в България.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 302
A ушите?
Досега никой не ми е отговорил на този въпрос.   Sad

А крема от тук ли го купи, защото съм чувала че тази козметика е безбожно скъпа в България.
Ти пък ушите  Sick

Познай от къде си го поръчах  Mr. Green
Стики се е сетила, но за останалите, взех си го от Ягодка, сега е в промоция 14.5$

# 5
  • Мнения: 3 835
Той не е ли за тяло?
Предполагам че става на въпрос за този.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Напиши съставките.....

# 7
  • Мнения: 4 390
A ушите?
Досега никой не ми е отговорил на този въпрос.   Sad

А крема от тук ли го купи, защото съм чувала че тази козметика е безбожно скъпа в България.

Аз си ги мажа и не виждам нищо нередно в това, напротив!
Представям си иначе некъв ужас - почерняло лице, шия, тяло и ... бели уши. Sick #Crazy Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 10 302
Той не е ли за тяло?
Предполагам че става на въпрос за този.
Да, този сега мисля да си поръчам нали от 1ви е в промоция, миналия месец пък беше този за лице  Wink


A ушите?
Досега никой не ми е отговорил на този въпрос.   Sad

А крема от тук ли го купи, защото съм чувала че тази козметика е безбожно скъпа в България.
Аз си ги мажа и не виждам нищо нередно в това, напротив!
Представям си иначе некъв ужас - почерняло лице, шия, тяло и ... бели уши. Sick #Crazy Joy
Ами поогледах си ушите, май е нормално да се леко по-светли(поне мойте са все скрити от косата  newsm78  няма разлика  Embarassed сега се сещам, че на морето ходех все с прибрана коса и не ги мажех със слънцезащитен крем, сигурно са почерняли повече отколкото лицето  Mr. Green


На опаковката не пише  newsm78 сигурно са били на кутийката, а аз я изхвърлих  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт