Черноморец

  • 14 486
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Разкажете как е в това морско курортче, по-конкретно ме интересува приятно ли е, има ли забавления за децата, как е като цяло?Всякакви впечатления ще са ми от полза?Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 70
В Черноморец е много хубаво, има много заведения, плажът е чист и мога да ти препоръчам един много хубав, чист нов хотел. Дано да ти хареса и за деца до 2 г. е безплатно!
http://www.kamelia-villa.hit.bg/ Wink

# 2
  • Мнения: 302
Миналото лято ходихме там за първи път и съм много доволна.Спокойно е,нямаше много хора-не знам дали защото ходихме началото на юли,т. к. по принцип ходим все август.Цените бяха съвсем нормални,дори и на плажа,а не като в Несебър например.За децата имаше въртележка и влакче в центъра.
  За възрастните има и дискотека-на който му се ходи разбира се и за който има на кого да остави децата.Ние я посетихме една вечер,а "ремаркенцата" ги оставихме на хазяйката след като ги приспахме.Да е жива и здрава баба Златка!!! HugТе татковците искаха без нас да ходят,но тя жената каза "Нееееееее-да ги нямаме такива!Вие само ги преспете пък аз ще ги наглеждам!"  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 731
Черноморец е на 3км от селото в което живеем. HugСпокойно местенце,има си плажовете,заведенията,абе всичко.Не е скъпо много.Нормални цени са си . FlutterДолу на крайбрежната сега се строи и още нищо не работи,но на центъра има много хубави заведения с едно площадче за децата .Созопол е на 8км от него,а Бургас на малко повечко,но си има автобуси и има какво да се види ,ако решите да бъдете в Черноморец. Hug Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Била съм в Черноморец, но доста отдавна, по студентски карти. Ама много отдавна беше.  Laughing Имам само хубави спомени, но понеже са минали бая годинки оттогава, сега не знам как е.  Confused

# 5
Според мен Черноморец е само за хора с деца.
Плажа е хубав,има място където е много плитко и там водата е доста топла.
Ако търсите разнообразен нощен живот не е подходящо място.Има една дискотека и мнооого чалга ресторанти.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
На мен ми стана интересно къде са тези места за деца точно в Черноморец, защото аз освен една счупена пързалка в края на града и една въртележка нищо друго не видях?

# 7
И аз мога да ви препоръчам една много симпатична нова вила в Черноморец - Вила Катрин. Ходихме там с мъжа ми и сина ми преди 2 седмици. Доколкото разбрах всички стаи са с по 3 легла, т.е. собствениците предпочитат да приемат семейства с дете и вилата да си се установи като вила за семейства или нещо такова  . Ние останахме много доволни. Стаите са чисти и уютни. Всяка е със самостоятелен санитарен възел, телевизорче и хладилник. Има си и самостоятелни тераси със масички и столчета. Супер е!!! Догодина пак ще отидем там. Тогава щяло да има и басейн (детски и за възрастни) и кафене в двора. Ако не сте решили още къде да почивате - отидете там и няма да съжалявате.  Ето и адреса им: http://villa-katrin.com

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В неделя се върнахме от Черноморец;
не знам как и откъде да започна....
Плажът - мръсен, морето също. Отделно много народ по плажа, централната част на плажа я няма и народът се гъчка в краищата на плажа.
Чадър - 4 лв., шезлонг - 3 лв. - цените са за ден.
Да, има много деца, защото морето е доста плитко, но пак добавям - много е мръсно.
За заведенията - потрес пълен. Има една пицерия с гръмкото име "Тримонциум" Sick Sick Sick На мъжа ми донесоха мухлясал хляб.
Р-т "Кондрос" - евтино, но не всеки път е качествена храната.
Пицерия "Замъка" - пълен отврат са пиците, 5% сервиз за некачествено обслужване.
Единствено в р-т "Капитанска среща" ми хареса храната (там е малко по-скъпичко), но от обслужването също не съм доволна. Има само една единствена сервитьорка, която знае как да работи.
За децата - има много малко забавления - въртележка пред Централния плаж и още една въртележка + виенско колело, но са забутани зад центъра на селото....

Ще направя всичко възможно друг път да не посещавам това място...

# 9
  • Мнения: 22 531
В неделя се върнахме от Черноморец;
не знам как и откъде да започна....
Плажът - мръсен, морето също. Отделно много народ по плажа, централната част на плажа я няма и народът се гъчка в краищата на плажа.
Чадър - 4 лв., шезлонг - 3 лв. - цените са за ден.
Да, има много деца, защото морето е доста плитко, но пак добавям - много е мръсно.
За заведенията - потрес пълен. Има една пицерия с гръмкото име "Тримонциум" Sick Sick Sick На мъжа ми донесоха мухлясал хляб.
Р-т "Кондрос" - евтино, но не всеки път е качествена храната.
Пицерия "Замъка" - пълен отврат са пиците, 5% сервиз за некачествено обслужване.
Единствено в р-т "Капитанска среща" ми хареса храната (там е малко по-скъпичко), но от обслужването също не съм доволна. Има само една единствена сервитьорка, която знае как да работи.
За децата - има много малко забавления - въртележка пред Централния плаж и още една въртележка + виенско колело, но са забутани зад центъра на селото....

Ще направя всичко възможно друг път да не посещавам това място...
Бях там преди 2 г,но имам същите впечатления.Жалко..

# 10
  • Мнения: 302
Виж от обслужването по заведенията и аз не бях доволна миналата година и то точно от "Капитанска среща" имам и аз неприятен спомен.Но пък плажа поне не беше мръсен.Общо взето ми хареса,но из не бих повторила.Тази година сме на Обзор!Да видим там как е! Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
Пипинце, ние сме били в Черноморец по едно и също време.  Grinning И аз се върнах от там в неделя.
Аз пък останах доволна от селцето.
Наистина-плажът е доста зле, но пък ние ходехме на Каваците. По принцип не си падам по плажоввете в самите населени места, защото винаги е пренаселено, и където и да почиваме ходим с колата някъде другаде. А плажът в Черноморец е прекалено тесен-наистина.
Хареса ми това, че вечер и нощем е тихо. Ние наехме апартамент на ул. "Хаджи Димитър". Около нас нямаше шумни заведения. Някъде в далечинаааааата се чуваше единична бройка певица, но я чувах, защото се ослушвах, а не защото ехтеше и трещеше (както беше преди няколко години в Китен-там повече не се очертава да почивам в този живот).
В самото село не беше пренаселено-пак както в Китен, Приморско, Созопол.....
За децата-зависи от възрастта. Иво беше доволен от това, което се предлагаше. На 2 места има въртележки и влакчета, надуваем замък за подскачане, виенско колело, колички от онези дето се пускат 50ст. или левче.....
И като добавим, че в апартамента, в който бяхме, имаше огромна тераса-около 50 кв. метра- и децата (Иво и племенницата ми) хем имаха място да тичат, хем бяха ограничени-догодина май-май пак сме там.

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 20:44 от Vivi

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

Хареса ми това, че вечер и нощем е тихо.

това и на мен ми допадна, но ние засега нямаме кола, ходихме с трена до Бургас, а след това с автобус до Черноморец и вариантът за плаж извън Черноморец си беше "Мисията невъзможна".
Най-много се дразнех на храната и обслужването там. В крайна сметка тези хора разчитат на нас, туристите, за да живеят. А са .... нямам думи да ги опиша.
Ти му казваш "Добър ден!", а той ти отвръща: "Няма пък".
Е, не мога да ги разбера...

# 13
  • Мнения: 125
A има ли зона на плажовете в Черноморец, където да си опънем наш чадър?  newsm78

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Ние заминаваме от 5 август на Черноморец, запазили сме етаж от къща, за който знам само че е някъде до автогарата на Черноморец.
Кой плаж бихте препоръчали - този на селото явно отпада. С кола сме, но заради 2-годишния (почти) змей ще се стои не повече от 2-3 часа, така че и разстоянието е от  значение, освен това да е чист и хубав  Simple Smile

Ако може и да ми препоръчате и някакви заведения, от които сте доволни, защото от това , което прочетох, май ще е рисковано да тръгнем без предварителна информация да си търсим къде да се храним  Confused

А и Борис е толкова злояд и се храним с такива циркове, че не знам в кое точно заведение ще ни изтърпят,но това е друг въпрос  Close

Общи условия

Активация на акаунт