Body refining gel на Диор

  • 570
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
Може би не е точно тук мястото, но не успях да публикувам обява в "продава", за което много се извинявам...
Имам в момента 2 броя на Диор "Dior Svelte - Body Refining Gel", които искам да продам, тъй като имам достатъчно и за себе си (донесоха ми ги от Англия). Ползвах ги преди да забременея и съм много доволна, най-вече защото попива веднага в кожата и можеш да се облечеш веднага. По време на бременността не съм ползвала, защото пише, че съдържа кофеин. Ако някой го интересува и иска да му продам един от тези гелове нека пише, ще препиша инфото от листовката и ще му го пратя. Цената е 40лв., купени са за около $30, не са разопаковани.

P.S. Качих и снимки, ето ги:
http://yolk.hit.bg/dior01.jpg
http://yolk.hit.bg/dior02.jpg

# 1
  • Мнения: 812
колко милитра са

# 2
  • Мнения: 4 806
на кутийката отдолу пише 200 мл.

Аз по принцип съм фен. Но все пак малко повече информация ми е необходима - какво прави този гел? В какво се изразява това, че си доволна?

# 3
  • Мнения: 136
200 милилитра е, а това, че съм доволна се изразява в това, че има и антицелулитен ефект и веднага се усеща стягането на кожата. Също и че се нанася много лесно и без масаж, воднист е и бързо попива. Води се гел за "оформяне контура на тялото", ето какво пише на кутията (вътре има и листовка, но на този който е отворен я изхвърлих):

A tottaly new concentrate with four plant extracts, for rapid, effective slenderizing, without massage.
From the very first applications, a decisive active process is set in motion:
- Very quickly, drainage agents encourage the elimination of water, resulting in a noticeable reduction of volume.
- With continued use, lipo-regulating agents help smooth out problem areas and maintain the results achieved.
Skin appearance is improved, the silhouette more refined.
The body regains a lighter, more comfortable feeling.
Guaranteed ultra-fast application, without massage:
Innovative in texture, this refreshing, non-oily fluid gel penetrates instantly

Много уморително това преписване, дано няма правописни грешки  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 136
Чак сега видях, че отстрани на кутийката пише:
Special edition: Includes a sample
На моя няма такова нещо  Sad, така че нямам представа каква е тая "мостра" дето е включена.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Единия продаден, съответно на мен, ако не те затруднява да ми го пратиш чрез куриер ще ти напиша адреса си на лична.

# 6
  • Мнения: 136
Единя е продаден на AlexaS, остава още един

Общи условия

Активация на акаунт