Хидратиращ крем за тяло

  • 936
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Много хидратираш крем за тяло, ходя на солариум и искам да си запазя кожата затова ми трябва да хидратира доста.

# 1
  • Мнения: 6 615
Вземи си  масажно олио

# 2
  • Мнения: 231
Ако имаш суха кожа, мога да ти препоръчам белия лосион за тяло на Laura Vandini. Той по принцип не се води хидратиращ, а сатинизиращ Laughing, но кожата ми става супер мекичка. Единствено е малко труден за разнасяне, но това да му е проблема... Ако искаш пък пробвай синия - той вече си се води хидратиращ. Peace

# 3
  • Мнения: 231
Сетих се за още един - страшен е - на Bionsen, хидратиращ, с витамин Е и олигоминерали. По принцип се води за жени над 30, но едва ли ще има вреда и върху по-млада кожа. Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ако имаш суха кожа, мога да ти препоръчам белия лосион за тяло на Laura Vandini. Той по принцип не се води хидратиращ, а сатинизиращ Laughing, но кожата ми става супер мекичка. Единствено е малко труден за разнасяне, но това да му е проблема... Ако искаш пък пробвай синия - той вече си се води хидратиращ. Peace

Определено синия е хидратиращия, много лека консистенция, нанася се лесно, води се май океаник или нещо такова, ползвала съм го и бях много доволна, подсетихте ме пак да си го взема.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз използвам хидратиращ и стягащ на Леокрема и съм много доволна от него.Отразява ми е страхотно на кожата.Струва около 7 лв.

# 6
  • Мнения: 870
Каква е цената на лосиона на Laura Vandini?

# 7
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Защо не пробваш с някой специализиран лосион за след излагане на слънце? Солариума има същия ефект на кожата като слънчевите лъчи. На Avene има такъв лосион, по принцип всичката им козметика е много хидратираща заради лековитата минерална вода в тях.

Аз съм им почитателка, купувала съм ги от България от аптеките, сега и в Щатите ги вкараха и съм много доволна.  Peace

# 8
  • Мнения: 231
Каква е цената на лосиона на Laura Vandini?

Ами около 13-14 лева. мисля, че беше - за 400мл. Peace

Общи условия

Активация на акаунт