Продавачка развали празника на детето

  • 4 170
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 337
Много съм бясна и искам да ви се оплача.
Вчера вкупом нашите баби взели сина ми от градина и го завели сам да си избере играчка за 1 юни. "Мила" продавачка услужливо му предложила електронна игра във формата на самолет и сина ми веднага я харесал. Прабабата (мойта баба реално) му купила китайската играчка и въпреки, че е на 79 години се сетила, че ще трябват батерии. Върнали се в магазина, за да купят батерии, та да може детето веднага да включи играта и продавачката ги уверила, че играта си е с батерии, но няма смисъл да я разопаковат, та да им докаже.

Прибрали се двете баби и внучето в нас и впрегнали техническата си мисъл да включат играта, но нище не станало. решили, че нещо не разбират. звънят по телефона да се прибирам бързо, че малкият нямал търпение да прочета упътването, та да пуснат играта. Прибрах се, оказа се, че играта няма батерии. Сложих едни от стара играчка - нищо не стана. Обаждам се на мъжа ми да купи нови, че явно тези не работят, но детето вече много нетърпеливо, разочаровано и тъжно. Баща му си идва с батериите и процеса започва отначало, но играта не работи.

Мъжът ми забеляза, че екранът и е изподран и явно е стара и счупена. Много се ядосах, първо, че на детето му се развали настроението, второ ми стана мъчно за баба ми, която е отделила от мизерната си пенсия, за да зарадва единствения си пра-внук.

Защо трябва да има такива търговци-мошенници #Cussing out
Днеска след работа ще ходя да се разправям, ама какво от това....

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
С касовата бележка и обратно в магазина.

# 2
  • Мнения: 5 577
Много кофти - видели възрастен човек и веднага да го излъжат.  Close

Иди и се разправяй. Обесни на детенце.

Аз затова обичам "в брой", може да е малко и да купя пистолетче от магазин за един лев, но баба ми смята, че аз по-добре ще избера. (а е и по-млада). Това като съвет.

Така е, лъжат старите хора.

# 3
  • Мнения: 5 647
Отивай в магазина с касовата бележка и играчката и скандал. Искай направо и среща с шефа. За кой магазин става въпрос, за да знаем къде да не ходим?

# 4
  • Мнения: 258
До 3 дни след покупката можеш да върнеш всякаква, закупена от теб стока, след като има дефект. Действай!

# 5
  • София
  • Мнения: 337
Отивай в магазина с касовата бележка и играчката и скандал. Искай направо и среща с шефа. За кой магазин става въпрос, за да знаем къде да не ходим?

тя играчката си е боклучава-спор няма, но естествено няма и касова бележка. цената е била 7лв, което за баба ми е наистина много.
магазинът е на пазара на Борово, в закритата част, май до тоалетните. довечера ще разбера, като малкия ме заведе.
яд ме е, че се подиграват с възрастните хора.

# 6
  • Мнения: 1 612
На тази продавачка бих и разбила муцуната.
Много гадно ми става когато някой излъже малко дете или възрастен човек.
Ако съм на твое място ще я разпилея тази. Close

# 7
  • Мнения: 5 647
Отивай в магазина с касовата бележка и играчката и скандал. Искай направо и среща с шефа. За кой магазин става въпрос, за да знаем къде да не ходим?

тя играчката си е боклучава-спор няма, но естествено няма и касова бележка. цената е била 7лв, което за баба ми е наистина много.
магазинът е на пазара на Борово, в закритата част, май до тоалетните. довечера ще разбера, като малкия ме заведе.
яд ме е, че се подиграват с възрастните хора.

Неприятна история, независимо дали става въпрос за 7 лв или за 70лв. Ще ни правят на маймуни, докато не започнем да си търсим правата.

# 8
  • Мнения: 5 577
Успех!

7лв не са малко, за тези пари може да се намери здрава и хубава играчка за детенце.  Close

# 9
  • Мнения: 147
Отивай и я направи дива и щастлива.А за това,че няма касова бележка - още пове4е! Жече знам-там няма да стъпна

# 10
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Какво стана-ходихте ли с детето при въпросната любезна продавачка #Cussing out

# 11
  • Мнения: 1 942
Добре де, никой ли не предполага, че продавачката лъжкиня на стари хора и малки деца, дето ще я правите дива и щастлива и ще я разпарчедосвате може да не е знаела, че има проблем с играта? Може и касова бележка де е издала, ама баба ти да не я е взела. Що не пробваш да отидеш, да обясниш, да покажеш, да поискаш ако трябва и със собственика да поговориш и накрая ако има проблем да вадиш "голямата секира" и да разпарчадосваш?

# 12
  • Мнения: 3 457
какво стана с играчката?

# 13
  • Мнения: 5 370
Добре де, никой ли не предполага, че продавачката лъжкиня на стари хора и малки деца, дето ще я правите дива и щастлива и ще я разпарчедосвате може да не е знаела, че има проблем с играта? Може и касова бележка де е издала, ама баба ти да не я е взела. Що не пробваш да отидеш, да обясниш, да покажеш, да поискаш ако трябва и със собственика да поговориш и накрая ако има проблем да вадиш "голямата секира" и да разпарчадосваш?
Принципно тя е ДЛЪЖНА да проиграе/просвири/изпробва закупения предмет.
Всичко друго аз лично не го приемам.
Ти ако отидеш да си закупиш някакъв елетроуред за кухнята, макар и куча марка, няма ли да ти го демонстрира съответният продаващ? Ако възрастната жена не се е сетила-ТЯ Е ТАЗИ, която е трябвало да го предложи.
Аз затова купувам играчки на дребния само от големи магазини, специализирани за тази цел. Confused

# 14
  • Мнения: 2 040
Наистина кофти ситуация, особено за детенце ...
Върнете се в магазина и кажете, може да ви я сменят ...

Общи условия

Активация на акаунт