Ще простите ли изневяра?

  • 12 558
  • 217
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Нямям идея дали сте писали по тази тема вече, тъй като съм доста нова. Все пак много ми е интересно дали бихте могли да простите изневяра. Знам, че някои ще кажат, че изневярата става и в мислите, ала мен ме интересува точно физическата. Аз винаги съм твърдяла, че никога не бих простила такова нещо и сега съм на същото мнение-но да не ти се случва. Много хора преглъщат болката и обидата и продължават със същия човек. Това обаче е компромис, който правиш най-вече със себе си. Има го и това, че съм изключително консервативна, но пък аз съм си аз....... Hug
А вие

# 1
  • Мнения: 479
Винаги съм била на мнение, че аз не бих могла! И дано не ми се случва да ме изпробват...Но мисля, че много зависи и от мъжа до теб...

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Може и да простя, но няма да забравя. Нищо няма да е същото, ако недай Боже, ми се случи...

# 3
  • Мнения: 182
Дано не ми се случва  Praynig При всички положения дори да стане , не искам да знам, да чувам , защото не бих могла да живея повече с този човек  Sad

# 4
  • Мнения: 46 438
Не, защото ще се повтори.

# 5
  • Мнения: 5 647
Зависи. Предпочитам да не разбирам.

# 6
  • Мнения: 959
Винаги съм била на мнение, че аз не бих могла! И дано не ми се случва да ме изпробват...Но мисля, че много зависи и от мъжа до теб...
И аз така мисля. Но питали ли сте човека до себе си дали той ще ви прости, ако вие му изневерите?

# 7
  • Мнения: 7 474
Много зависи от ситуацията  Thinking

# 8
  • Мнения: 12
Прочети това - отговорът е даден - всъщност отговорът е в теб.
http://www.tiabg.com/index.php?c=n&id=118
Тук ме обвиняват, че съм пускала от този сайт линкове, но има много ценни неща и просто смятам, че си струва да бъдат прочетени и от други...
Има и материал за женските изневери, но ще си го намериш, че не ми се рови сега.

# 9
  • Мнения: 2 336

И аз така мисля. Но питали ли сте човека до себе си дали той ще ви прости, ако вие му изневерите?
[/quote]
Мъжете са много по-честолюбиви. Трябва да са много влюбени, че да преглътнат такова нещо. Но някой ден влюбването минава, а намилането ще е до гроб. Едва ли ще го забравят. Моят мъж уж изобщо не ме ревнува, уж е сигурен в мен, ала нито един приятел не харесва-всички били (как да се изразя малко по-нежно)-меки китки и т.н.
Така че съм сигурна, че той не би простил такава гавра с него и с неговото мъжко достойнство.

# 10
# 11
  • Мнения: 686
Предпочитам изобщо да не знам! Ако науча не знам как ще реагирам !

# 12
  • Мнения: 188
Всъщност не знам Rolling Eyes, но си мисля че е по добре да не разбирам ако ми изневери някой ден. newsm78

# 13
  • Мнения: 479

И аз така мисля. Но питали ли сте човека до себе си дали той ще ви прости, ако вие му изневерите?
Мъжете са много по-честолюбиви. Трябва да са много влюбени, че да преглътнат такова нещо. Но някой ден влюбването минава, а намилането ще е до гроб. Едва ли ще го забравят. Моят мъж уж изобщо не ме ревнува, уж е сигурен в мен, ала нито един приятел не харесва-всички били (как да се изразя малко по-нежно)-меки китки и т.н.
Така че съм сигурна, че той не би простил такава гавра с него и с неговото мъжко достойнство.
[/quote]
Аз съм го питала и ми е казвал Да, но да не си помислям да го правя... И си мисля, че наистина би го преглътнал, но после аз как ще се чувствам...

# 14
  • Мнения: 522
Може би първия път,защото според мен е човешко понякога да не можеш да устоиш,особенно мъжете-то си им е в природата.Повечето,да не кажа всички мъже все някога кривват.Една такава забежка,може би бих простила-може би,но ако се повтори,да кажа направо ако е любовница никога не бих могла да простя Naughty.Да пази Бог дано не се случва Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт