Въпрос към тези, които са наясно с ICQ-то.

  • 2 372
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 434
Мога ли да видя кой ми е писал, ако не ми е в контакт листа newsm78
Вчера една мама ми беше писала, че е от форума и искаше да пита нещо, обаче компютъра ми запецна и трябваше да го рестартирам Tired а не помня ника  Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 353
 Май не.

# 2
  • Мнения: 5 577
 ooooh! Майкоууу, отивам да и обяснявам на Кю.

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 14:51 от МърГулиЯ

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Погледни history файловете, сортирани по дата. Thinking

# 4
  • Мнения: 46 434
Погледни history файловете, сортирани по дата. Thinking

Само, ако знаех как ...  Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 803
в history файловете са само потребителите от контакт листа мисля  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 212
Ако в момента не ти я пази в листата без да си я адднала, значи няма как да видиш. Иначе там където ти е инсталирано кю-то трябва да имаш папка History и там провери за някой номер дали пази файл с history, който номер не ти е от листата. Ако няма и това наиситна няма от къде да я видиш.

# 7
  • Мнения: 5 468
Няма да е запомнило Хисторито нищо. Ако не ти е в контакт листа, няма да има и следа от него. А Хистори може и да няма, ако не е дала отметка на прозореца Хистори. Ето аз, например, нямам история, защото не съм сложила отметка на нея.
Тя, майката от форума сега ще види темата и пак ще ти пише.

# 8
  • Мнения: 46 434
Благодаря ви  Simple Smile

Дано види темата и да ми пише пак  bouquet

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз докато открия къде се пази historyto  на Windows-a, то темата вече не е актуална (ама го съчетах с кафе почивка Mr. Green)   bouquet

# 10
  • Мнения: 46 434
Аз докато открия къде се пази historyto  на Windows-a, то темата вече не е актуална (ама го съчетах с кафе почивка Mr. Green)   bouquet

Ако си открила начин, кажи  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 212
Аз докато открия къде се пази historyto  на Windows-a, то темата вече не е актуална (ама го съчетах с кафе почивка Mr. Green)   bouquet

Ако си открила начин, кажи  Rolling Eyes

History-то на Windowsa се пази като отвориш примерно My Computer, горе от менюто View ->Explorer Bar и после History, но това е какви папки, файлове и неща си отваря в компа си, а не history-то на кю-то, така че и оттам няма какво да видиш  Peace

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз докато открия къде се пази historyto  на Windows-a, то темата вече не е актуална (ама го съчетах с кафе почивка Mr. Green)   bouquet

Ако си открила начин, кажи  Rolling Eyes

History-то на Windowsa се пази като отвориш примерно My Computer, горе от менюто View ->Explorer Bar и после History, но това е какви папки, файлове и неща си отваря в компа си, а не history-то на кю-то, така че и оттам няма какво да видиш  Peace
Нямах предвид historyto на Widnwos-а, а на Icq, инсталирано под Windows. По мои сметки трябва да се пази ( освен, ако изрично не е забранено да се save-ва) в C:\Documents and Settings\"user name"\My Documents\ICQ\
Но не съм сигурна как стои въпросът със недобавените в icq-листата.
Може да пуснеш един глобален search на Windows-a  , напраимер "icq". Така ще ти извади всички папки, с такова име, и ако все пак history-to  ти се пази някъде, би трябвало да го откриеш.
За друго не се сещам ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 818
Ако си си направила да ти записва системните съобщения, като кликнеш на "системни", най-отдолу, и би трябвало да ти излезе история, ако не се записват, ще е празно. Ако се записват, ще видиш всички системни съобщения- за оторизация и тн.

# 14
  • Мнения: 404
Никол аз бях! И се чудих защо не ми отговори! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт