Д-р Димитър Гунев

  • 1 556
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Някой знае ли нещо за Д-р Димитър Гунев от "Майчин дом" - София?

# 1
  • София
  • Мнения: 299
Мда. Аз ходих веднъж и после питах тук. Не мига да намеря темата, но ето ти две други:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520&highlight=%C3%F3%ED%E5%E2 - Това е белия списък във форума справочник.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4685&highlight=%C3%F3%ED%E5%E2 - Това си е към този форум тема.

Проблемът е че едната е положителна, а другата отрицателна.  Confused

# 2
  • Мнения: 4 358
Прочетох и двата линка. Аз родих при д-р Гунев, в момента той ми е гинеколог и някой ден пак при него искам да родя.

# 3
  • София
  • Мнения: 299
Да. И аз съм чувала много положителни отзиви, но след тази история която прочетох... Не знам, аз съм на мнение, че ще ходя при някой, за който не съм чула нито един отрицателен отзив. Пък и така или иначе ще раждам в Шейново, така че... при него можех да ходя само на прегледи, а след като се записах в Женската консултация щеше да ми дойде малко множко от лекари  Wink

Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 414
Цитат на: Altie
Не знам, аз съм на мнение, че ще ходя при някой, за който не съм чула нито един отрицателен отзив.
Simple Smile


включвам се, защото аз съм написала отрицателната тема...едва ли ще намериш някой, за когото да няма нито едно лошо мнение - все пак и лекарите са хора.
аз Гунев не го препоръчвам по разбираеми причини, но пък трезво погледнато, той продължава да води класацията за най-малко черни точки. освен моето, май имаше още само едно отрицателно мнение...
когато аз отидох при него, не бях чула нито едно лошо нещо, само суперлативи и какво?! всичко е въпрос на късмет, явно.
успех в търсенето! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: agneshka
Цитат на: Altie
Не знам, аз съм на мнение, че ще ходя при някой, за който не съм чула нито един отрицателен отзив.
Simple Smile


включвам се, защото аз съм написала отрицателната тема...едва ли ще намериш някой, за когото да няма нито едно лошо мнение - все пак и лекарите са хора.
аз Гунев не го препоръчвам по разбираеми причини, но пък трезво погледнато, той продължава да води класацията за най-малко черни точки. освен моето, май имаше още само едно отрицателно мнение...
когато аз отидох при него, не бях чула нито едно лошо нещо, само суперлативи и какво?! всичко е въпрос на късмет, явно.
успех в търсенето! Simple Smile


Разбира се. Аз имам една приятелка, която страшно го харесва... като лекар де  Wink Но на мен лично така или иначе не ми върши работа, освен ако не искам да си прекарам времето по лекари, при това гинеколози.  #Sniper  #Sniper  #Sniper
А иначе аз лично все още не съм чула лошо мнение за д-р Богословова в Шейново и затова се насочих към нея. Да се надяваме че няма и да чуя  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 910
Цитат на: agneshka
Цитат на: Altie
Не знам, аз съм на мнение, че ще ходя при някой, за който не съм чула нито един отрицателен отзив.
Simple Smile


включвам се, защото аз съм написала отрицателната тема...едва ли ще намериш някой, за когото да няма нито едно лошо мнение - все пак и лекарите са хора.
аз Гунев не го препоръчвам по разбираеми причини, но пък трезво погледнато, той продължава да води класацията за най-малко черни точки. освен моето, май имаше още само едно отрицателно мнение...
когато аз отидох при него, не бях чула нито едно лошо нещо, само суперлативи и какво?! всичко е въпрос на късмет, явно.
успех в търсенето! Simple Smile


И аз точно това щях да кажа - аз примерно написах единственото отрицателно мнение, пак по стечение на обстоятелства, за д-р Диков от МД. А истината е, че се води един от най-добрите и свестните. Ако попиташ други мами, примерно Free Soul, ще ти каже хубави неща... Просто късмет. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 915
Цитат на: Kisha

И аз точно това щях да кажа - аз примерно написах единственото отрицателно мнение, пак по стечение на обстоятелства, за д-р Диков от МД. А истината е, че се води един от най-добрите и свестните. Ако попиташ други мами, примерно Free Soul, ще ти каже хубави неща... Просто късмет. Simple Smile


Така е, аз направих доста обхватно проучване на мнения за д-р Диков, и само при Кisha имаше негативен отзив, но самата тя посочва, че не винаги всичко се развива както трябва, въпреки усилията на лекаря.

Успех с избора ти желая и леко раждане!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт