Имахте ли обилно бяло теченеие в ранна бременност

  • 12 843
  • 17
  •   1
Отговори
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мили бъдещи и настоящи майчета, искам да разбера дали е нормално в ранна бременност да има обилно бяло течение, като чувсто е все едно ти идва мензиса. Много ще съм ви благодарна ако споделите!  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 1
  • Мнения: 1 722
да, при мен беше точно същото, както го описваш!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
da imah! Dosta po obilno ot obiknovenno!

# 3
  • варна
  • Мнения: 1 830
Имах по обилно от напреди и даже още си го имам Sad

# 4
И аз имах и то доста силно.Моята лекарка ми даде свещички и за 10 дена всичко отмина.Ако много се притесняваш-попитай я. Laughing  Laughing Успех!

# 5
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Много ви благодаря за бързите отговори мили момичета! Stuck Out Tongue

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
Imam i prodaljavam da imam bialo techenie, kato sutrin rano e nai-obilno

# 7
  • Мнения: 3 200
Не, нямах

# 8
  • София
  • Мнения: 750
Уфффффффффффр много гадно ама и аз имах, изследвах го , предписаха ми свещички, отмина и изведнъж вчера като потекох............., не е за приказка. Обаче беше еднократно и от вчера до днес - нищо ooooh!  ooooh!  ooooh!

 newsm17 Дано да е само нещо инцидентно!!!

# 9
Tova si e absoliutno normalno za bremennostta - ne se shashkaite - poneje se promenia vlagalishtnata flora i techenieto e ot edna bakteriika narechena kandida - ima edni sveshtichki koito pomagat da namalee no dokato ne rodite shte si go imate. Posle izchezva.

# 10
  • Мнения: 2 258
И аз имах почти през цялата бременност...

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да,имах.

# 12
  • Мнения: 87
да!според мен е нормално.нали все пак това си е натуралния на
4ин за предпазване от бактерии..
е разбира се ако е нормални граници Sunglasses

# 13
  • Мнения: 229
И аз имах и то през цялата бременност. Sad  Докторката ми изписа глобули, които имаха минимален ефект Sad . Хубавото е че сега след раждането имам нещо едва забележимо / незнам дали да го броя за течение въобще Simple Smile /

# 14
  • София
  • Мнения: 1 845
Както вече са ти казали- това е абсолютно често срещано през бременността- и на мен се случи.Вземаха ми няколко пъти секрет и всеки път пробата беше ужасно хубава и не ми даваха ни лекарства, ни свещички. Та така си карах цялата бременност. А една приятелка пробва промивки със смрадрика и веднага се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт