За кашите с глутен?

  • 647
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Майчета, всеки ден ли давате каши с глутен, след като сте го въвели, или редувате?Моето бебе много ги хареса, особено тези с овесени ядки.
Но забелязвам че образува много газове и го боли коремчето докато не пръцне.А пръцка много напоследък....Чудя се от какво е - дали е от плодовите пюрета/давам от 3 седмици/ или от глутена в кашите?

Знаете ли кои храни образуват много газове за да ги избягвам?

# 1
  • Мнения: 239
Аз редувам.
А Храни които предизвикват повече газове newsm78 - не знам.Други майки да споделят!

# 2
  • Мнения: 3 042
След като въведох глутена изобщо не съм се съобразявала кашата съдържа ли глутен или не. Давах си каши съдържащи глутен почти всеки ден.

# 3
  • Мнения: 2 936
подуването на стомаха и газовете може да са от зеленчуковите пюрета ако съдържат карфиол,броколи....
за кашите аз ги редувах,но не по някаква схема-както ми падне в магазина,взимах различни,но в началото давах по-рядко тези с глутена Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
След като въведох глутена изобщо не съм се съобразявала кашата съдържа ли глутен или не. Давах си каши съдържащи глутен почти всеки ден.



И аз така. Газовете вече не им причиняват болка, както от коликите в началото, така че не ги мисли толкова  Grinning

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
След като въведох глутена изобщо не съм се съобразявала кашата съдържа ли глутен или не. Давах си каши съдържащи глутен почти всеки ден.




И аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт