Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 067
  • 998
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 657
момичета,много добри отзиви се чуват за Токуда и персонала и самата болница са на ниво защо не пробвате там,а пък и е малко по евтино,какво се натискате  при тази Мазнейкова,нали виждате че е корумпирана,щом много пари ще давате поне всичко да е ок newsm10

# 136
Корумпирани са лекарите от Токуда, които тайно ходят да оперират про Мазнейкова, за да получат още пари! Защото Токуда им забранява да работят на друго място.

# 137
  • Мнения: 657
Корумпирани са лекарите от Токуда, които тайно ходят да оперират про Мазнейкова, за да получат още пари! Защото Токуда им забранява да работят на друго място.
тази информация от сигурен източник ли я имате или са ваши догатки,а пък ако става за въпрос почти всички лекари и болници са корумпирани,така че трябва да гледаме качеството и цената,а корупцията ще се увеличава

# 138
Zdravejte vsichki, koito pishete vtozi forum.
Ot dosta vreme go sledq i sam izchela pochti vsichko, no nikoga ne sam pisala.
Otnosno D-r Maznejkova - iskam da spodelya moya lichen opit ot neq.
Predi 8 godini tq me izrajda v Majchin dom, kato predi tova mi sledeshe cialata bremennost. Imam sin na 8 godini sega.
Dovolna ostanah, no ne byah tolkova vpechatlena. Predi 2 godini byah bremenna i otidoh pri neya za konsultacia i v savsem neformalen razgovor me popita dali sam vzimala lekarstva i drugi. Az ne se byah setila, che si biah slagala hepatitna vaksina i dobre, che Maznejkova me popita, kato razbra, vednaga mi kaza, che e protivipokazno  - napravi mi abort tq i sled tova ne sam imala problemi. Minalata godina otnovo zabremenyah i otidoh direktno v novata bolnica na Maznejkova.Do 4 mesec vsichko beshe OK, no sled biohimichnia skrining tq me izvika i kaza, che neshto v rezultatite q pritesnqva i iska da napravi amniocenteza./ za eventualen risk za sindrom na Daun / Az se saglasih, no predi tova se konsultirah s rezultata s oshte 2 lekari - te kazaha, che niama nishto strashno i da ne se shashkam. Az otidoh pti Maznejkova i tq mi napravi amniocentezata na 29 Dekemvri, kato pred men se obadi da pomoli laboratoriata da napravi kolkoto se moje po-barzo rezultata, zashtoto , kakto se doseshtate az veche neznaeh kade se namiram ot pritesnenie.Rezultata izleze na 31 Dekemvri i lichno Maznejkova mi se obadi da potvardi, che 100% e sigurno, che bebeto e s sindrom na Daun. Mojete da se dosetite kakvo sam izjiviala i az i moite blizki, no Maznejkova me uspokoi, che tq shte se pogriji za vsichko. Prieha me v bolnicata i vapreki, che ne se razvi planirania abort po medicinski pokazania taka, kakto ochakvashe Doktorkata, tq i celia ekip 2 dni stoyaha nad men, dokato nakraq tq me operira licno i vsichko prikluchi. Platih si samo po zdravna kasa upojkata i niakakvi drugi izsledvaniq i tova beshe. Mnogo sam blagodarna na D-r Maznejkova, che otkri i preustanovi tazi bremennost, zashtoto sled tova shteshe da bade kasno. Tq e strahoten profesionalist. Da, moje bi ne e ot naj-nejnite i ligavi doktori, no pone ot lichen opit znam, che moga da i se doverq napulno. Obslujvaneto beshe idealno, a anesteziologa ciala nosht beshe v staqta mi i me nabludavashe. Sled 6 meseca otidoh pri drug lekar na kontrolen pregled i toj kaza, che vsichko mi edobre, kato se ima predvid opasnata operaciq, koqto mi napravi Maznejkova. Sorry, che pisha na latinica, no nemoga na druga. Dano ne sam Vi otegchila, prosto mi stana obidno ot vsichko, koeto prochetoh po nein adres, a sas sigurnost risk i uslojnenia vinagi mogat v vsyaka bolnica i pri vseki doctor da vazniknat. Uspeh na vsichki,
Pozdravi
 Grinning

# 139
  • Мнения: 367
Аз родих в клиниката на Мазнейкова преди две седмици. Условията в клиниката са много добри, но храната е ужасна (как ви се струва студен ориз с гъби, който ти го предлагат два поредни дни...), даже за тридневният ми престой пропуснаха една закуска и една вечеря да ни дадат. Не че съм отишла, за да се наям там, ама все кърмачки хранят... Относно персонала - като цяло бяха любезни, като изключим това че захранват бебетата веднага с адаптирано мляко, което е много гаден номер. Аз примерно имах коластра още на втория ден, но никой нито ми обясни какво да правя, нито ме подканиха да дам на бебо да суче. През нощта взимат бебетата при тях и ги хранят с изкуственото мляко през 3-4 часа, защото как мислите една сестра се оправя с 15 ревящи бебета?! И после като ви изпишат - оправяйте се сами как да ви дойде кърмата и как да не храните бебета си по 2 пъти на нощ...Добре че аз нямах този проблем, имах кърма и бебето не отказва да суче.
Самота раждане мина добре -аз родих нормално, лекарят ми беше много добър, анестиозолога също, но при зашиването на разкъсванията ми се оказа че няма някакви определени конци, които главната сестра не била изписала....абе какво да ви кажа, в България все още има много, ама много да се развиваме, докато достигнем европейските стандарти в здравеопазването...

# 140
iskam da vi kaja che dr.mazneikova izobshto ne e dobar diagnostik,nelubezna.akusherkite sa nelubezni i t.n.ako iskate na chastno sv.lazar

# 141
  • София
  • Мнения: 461
iskam da vi kaja che dr.mazneikova izobshto ne e dobar diagnostik,nelubezna.akusherkite sa nelubezni i t.n.ako iskate na chastno sv.lazar

Колкото хора,толкова мнения!!!
Всеки сам си решава! Naughty

# 142
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
iskam da vi kaja che dr.mazneikova izobshto ne e dobar diagnostik,nelubezna.akusherkite sa nelubezni i t.n.ako iskate na chastno sv.lazar

Колкото хора,толкова мнения!!!
Всеки сам си решава! Naughty


И аз съм съглясна с това. 

# 143
  • Мнения: 2 126
Бях обещала да дам мнение след като родя.То мина месец и половина вече и чак сега се сетих.
Като цяло съм доволна,но както пишеше в един от постовете има още мноооооооооооооого какво да се желае за да се постигне някакво що годе европейско ниво Wink Парите които всички плащаме мисля,че са прекалено много за това което се предлага в клиниката.
Направи ми впечатление,че липсват санитарки и акушерките вършеха тази работа Thinking Храната,наистина не е добра ама това е най малкото нещо.Отношението на по голяма част от персонала е леееееко престорено мило Mr. Green,ама.......
Ми незнам друго какво да кажа....
аз си заведох мой доктор да ме оперира и съм супер доволна от нея.Бебето ми беше гледано добре там,изписаха я само 90гр назад от родилното тегло,пъпчето беше перфектно обработено....
Ако някой иска някакво инфо ще отговоря с удоволствие,че сега незнам още какаво да пиша.

# 144
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте,

Днес ходихме с една приятелка до въпросната клиника. Т.е тя още е там. Преди няколко дни се обадих, за да й запазя час и да получа информация за цени, за това дали ми трябва нещо допълнително. Отговорът беше: Ние сме клиника на световно ниво, имаме всичко необходимо. Цената е 250лв. и това включва абсолютно всичко! Елате в 8:15 сутринта." Сега тези думи ми звучат като пълен абсурд.
Бяхме там в 8:10 там.  След обиколки от етаж на етаж и след няколко кабинета вече беше станало 10 часа, моята приятелка още не беше приета. Преди посещението на всеки кабинет се плаща допълнително. Така сумарно се получиха не 250, а 350лв. На всичко отгоре в тази клиника не може човек да плати с карта /нито ВИЗА, нито МАЕСТРО/, което е пълен абсурд за подобно заведение. Някой беше казал, че раждането струва 1900лв. - кеш ли трябва да се носят тези пари?! Защо?!
Стана 10:45, когато щяха да я приемат, а в 11:23 тя се обади - още не беше влязла. А лекарите не спираха да се разхождат напред-назад с кафета в ръка.  Тъй като упойката ще я държи 2 часа приблизително - след малко отивам да я взема, дано всичко е минало ок.
Да не говорим, че в документите, които попълват пишат всевъзможни измислици за направени прегледи и изследвания, които изобщо не правят! Пълен абсурд! Не ти обясняват какви изследвания ти правят, за какво са, какво показват като резултат. Нищо!
Вижте, за д-р Мазнейкова не мога да кажа нищо, може да е страхотен специалист, нямам представа. Но клиниката е под всякаква критика - пълен хаос и неуредици. Пращат ни на едно място, оказва се, че не е необходимо. Карат ни да платим нещо, после казват, че са сбъркали и че е трябвало да платим друга такса.
И всичко това се случва на фона на шегичките между санитарките, които видимо са в коледно настроение - лошо няма, даже напротив.
Моята приятелка се е събудила преди малко. Отивам да я взема от тази клиника.
Всеки трябва да прецени за себе си. Аз не бих посъветвала никого да отиде на това място.

# 145
Моя близка скоро ражда в клиниката на Мазнейкова и не е особено очарована. Стаите са малки - някои са с по две, а други с по три легла, така че за особени VIP условия трудно може да се говори. Единственото предимство е, че всяка стая е със санитарен възел. Независимо, че беше платила за цезарово сечение 1400 лв и поискаха 1 лв на ден за да гледа телевизия в стаята!!! Не винаги има санитари и детски сестри. Педиатрите са на повикване, т. е. липсва и педиатър постоянно. Въпреки че трябваше да лежи в болницата 5 дни, на четвъртия ден "любезно" я попитали дали не иска да си ходи. За капак на всичко, накрая и бяха сбъркали болничния лист, та трябваше да ходи отново до болницата...

# 146
  • Мнения: 2 126
Моя близка скоро ражда в клиниката на Мазнейкова и не е особено очарована. Стаите са малки - някои са с по две, а други с по три легла, така че за особени VIP условия трудно може да се говори. Единственото предимство е, че всяка стая е със санитарен възел. Независимо, че беше платила за цезарово сечение 1400 лв и поискаха 1 лв на ден за да гледа телевизия в стаята!!! Не винаги има санитари и детски сестри. Педиатрите са на повикване, т. е. липсва и педиатър постоянно. Въпреки че трябваше да лежи в болницата 5 дни, на четвъртия ден "любезно" я попитали дали не иска да си ходи. За капак на всичко, накрая и бяха сбъркали болничния лист, та трябваше да ходи отново до болницата...
Всичко се припокрива с моите впечатления,само дето не ми взеха пари за телевизора въпреки висящата табела под него.Всъщност незнам защо не поискаха пари,сигурно пропуск.
И едно смешно нещо да добавя в предният си пост пропуснах.Поисках си възглавница защото нямах,една акушерка ме изгледа така сякаш и исках портмонето и рече "няма откъде да ви намеря" ooooh! Mr. Green

Супер лошо впечатление прави и това че бележката за плащането на сумата я бутат в ръцете на бащата докато чака жената да роди,моя даже още не си беше видял бебето нито пък разбрал аз как съм Sick

# 147
Някой може ли да каже цената в момента на прегледа за фетална морфология. От това което прочетох отзивите са различни но все пак съм си записала час и ще отида но поне да съм подготвена за сумата. За второто мнение със сигурност ще го потърся.

# 148
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Някой може ли да каже цената в момента на прегледа за фетална морфология. От това което прочетох отзивите са различни но все пак съм си записала час и ще отида но поне да съм подготвена за сумата. За второто мнение със сигурност ще го потърся.
Цената е 80 лв. , поне аз ходих ноември .

# 149
moia rodnina rodi predi mesec v klinikata,meko kazano e vazmutitelno vsichko koeto stava tam.proverka ot mz e speshna.za usloviata....malko po dobri ot darjavna bolnica,nai nekadarnite lekari.da ste chuli niakoi izvesten lekar da raboti tam,akusherkite ne obrashtat nikakvo vnimanie,mazneikova gleda nakrivo vse e edno tia ti dava pari,a ne obratnoto.no tova sa beli kahari.imam pone 10 priatelki,izpishtiali ot neia,na vsichki im namira malofomacii,predricha im spontani aborti i ..........samo loshi raboti,slava bogu na nikogo ne pozna.no predstavete si kak se chuvstvat badeshtiti maiki....i vsichko tova sreshtu skromna suma ot 100-200lv za pregled.a dr.mazneikov,neinia saprug,velikia ortoped.shte vi razkaja shto za lekar,shto za chovek,moia blizka vazrastna jena,poluchi niakakva podutina na kraka.pregleda beshe 1min,a toi  kaza da se radva,ako i amputirat samo kraka.V PRAV TEKST. 50lv.jenata provede lchenie v gorna bania i v momenta e ok.no pitam se az shto za semeistvo,veche sam ubedena che tova im e gadna taktika da te shashnat i da ti vzemat parite.mnogo vreme im otdelih no mnogo me drazniat.az rodih predi 5g,v maichin dom,pri nai gotinia doktor.doc,angel dimitrov.preporachvam vi go ot sarce.nerazbrah kakvo e rajdane,strahoten i kato chovek.

Общи условия

Активация на акаунт