Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 068
  • 998
  •   1
Отговори
  • Марс
  • Мнения: 439
Разбрах, че е отворила врати " Света София" която била клиника на д-р. Мазнейкова. Бихте ли ми дали координати и някой посещавал ли я е вече?

# 1
  • Мнения: 1 416
Не съм я посещавала, но е на бул."България" 104 - селището "Бокар". Телефонът им е 02 / 818 46 00...
Успех!  Peace

# 2
  • Мнения: 57
Мен ме оперираха там преди месец и половина.
Много са внимателни, а и доколкото разбрах вече работят със здравната каса.
Махнаха ми киста на яйчника и миомен възел - нямах никакви болки след това. Вече съм на работа и се чувствам добре.
Много съм доволна и се надявам занапред всичко да е наред.
Като ходих на контролен преглед беше пълно - доста хора чакаха за преглед при Д-р Мазнейкова. Трябва да си запишеш час, но и да се заредиш с търпение да чакаш, защото като имат операции доста закъсняват с графика.

# 3
  • Марс
  • Мнения: 439
Мерси много на двете ви. Вече минах на преглед и също чух, че от Петък вече има сключен договор със Здравната каса, но не съм много сигурна мисля, че все пак трябва да се плати мъничко Simple Smile Другия ми час е за 05 юли и ще знам подробности.

# 4
  • Мнения: 3 777
Аз лежах там и съм супер доволна. Страхотно мина всичко, много хубаво отношение и болница.
Не знам работили със Здравната каса аз си плащах.

# 5
  • Мнения: 34
а дали някой е раждал в тази клиника?
дали имат добри неонатолози?
моят лекар иска да ми прави секцио там, обаче много се колебая, пък и цената е едричка

# 6
  • Марс
  • Мнения: 439
Каква цена на секцио са ти казали? Защото, както по - горе казах вече работят със здравната каса. Аз също трябва да раждам секцио и мисля там да е, но още не сме си говорили за цени, това ще направим Юли месец-тогава имам час.

# 7
  • Мнения: 194
bravo na dr.mazneikova Mr. Green :stop:mogla da bade i mila!v mai4in dom ne be6e!
dano si otvaria i o4ite po-dobre v 4astnata klinika.savetvam vi da ne i se doveriavate za pregleda za vrodenoi sarde4ni malformacii,a da si zapi6ete 4as pri doc,tomova megdu 18 i 24 g.s,za da ne pla4eta kato men posle.sageliavam,4e pi6a tova,znam kak 6te vi se otrazi,no triabva,6tot na men kato mi go kazvaha ne poviarvah i sega ne moga da si go prostia Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 1 941
bravo na dr.mazneikova Mr. Green :stop:mogla da bade i mila!v mai4in dom ne be6e!
dano si otvaria i o4ite po-dobre v 4astnata klinika.savetvam vi da ne i se doveriavate za pregleda za vrodenoi sarde4ni malformacii,a da si zapi6ete 4as pri doc,tomova megdu 18 i 24 g.s,za da ne pla4eta kato men posle.sageliavam,4e pi6a tova,znam kak 6te vi se otrazi,no triabva,6tot na men kato mi go kazvaha ne poviarvah i sega ne moga da si go prostia Cry
Да ти кажа medi, точно така постъпих. Четири очи гледат по-добре от две. Много съжалявам за детенце. Hug

# 9
  • Мнения: 218
bravo na dr.mazneikova Mr. Green :stop:mogla da bade i mila!v mai4in dom ne be6e!
dano si otvaria i o4ite po-dobre v 4astnata klinika.savetvam vi da ne i se doveriavate za pregleda za vrodenoi sarde4ni malformacii,a da si zapi6ete 4as pri doc,tomova megdu 18 i 24 g.s,za da ne pla4eta kato men posle.sageliavam,4e pi6a tova,znam kak 6te vi se otrazi,no triabva,6tot na men kato mi go kazvaha ne poviarvah i sega ne moga da si go prostia Cry

Напълно подкрепям medi. Внимавайте с д-р Мазнейкова.
medi, прегръщам те. Дано детенце вече е по-добре.

# 10
  • Мнения: 409
Родих там преди седмица.
Много сме доволни с татито, много внимателни са всички, екипа е много добър, казвам го заради действията на екипа според ситуацията. Благодарение на решението на д-р Мазнейкова, не се наложи секцио и още веднъж се убедих в професионализма й. Анестезиолога, сестри, неонатолози, педиатри, акушери всичките са на ниво. Правят се изследвания и на майката и на бебето преди и след раждането. Много помагат и показват, благодарение на тях се прибрахме със самочуствие, че поназнайваме вече. Баби не ни помагат самички сме и се справяме чудесно. Възхитени сме, то си личи от мнението ми  Blush
Изобщо с таткото, решихме пак да раждаме там. Живи и Здрави!



# 11
Ако може да дам съвет на майките за феталната ехокардиография-отидете или при доц.Томова или във Националната кардиологична болница(бившата трета градска), или и на двете места.Там имат специализирана апаратура за този вид ехографски преглед.Незнам дали и каво ще стане след като родя, но засега нямаме проблеми със сърчицето(първата ми бременност приключи със вроден порок на сърчицето на детето ми, което днес не е до мен).
За Томова знам, че е специалист точно в тази област, а в трета градска са кардиолози.
Надявам се да помогна на някой от вас, които се колебаят.Мисля да отида и при Томова, че да съм по спокойна.
В понеделник бях в трета градска на фетална ехокардиография при д-р Павлова-мила жена.
Някой ако иска координати ще дам.
Успех на всички
medi какъв беше при вас проблема със детенцето?и аз съжалявах за всичко лед като загубих моето







# 12
  • Марс
  • Мнения: 439
Ох, вече тотално се разколебавам, незная къде да раждам. Едни са много доволни, други не.  ooooh!вместо да си помогна май още повече започвам да се разколебавам.

# 13
  • Мнения: 278
Аз съм разочарована от прочутата Мазнейкова. Чакахме 45 мин. да влезнем за фетална, която трая само 5-10 мин., тя си мънкаше под носа, а монитора беше на 4-5 метра от мен, та направо гадаех какво гледам! Ами като прибираш 70 лв за 10 мин. поне пък не карай хората да чакат!!

И сега като слушам, че не е достатъчно достоверен източник, мислех, че поне като е казала, че всичко е наред значи е наред... ама вие казвате се замислям дали да отида за сърецто и при Томова.. Ох, аман вече и доктори и чудо!

# 14
  • Мнения: 25
Не съм доволна от нея, любезна ер но само толкова

Общи условия

Активация на акаунт