Moje li da se poseti lekaria pri koito ste rajdash v 6 mesez

  • 480
  • 6
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Здравейте! Имам следния проблем - посещавам ЖК в районната ми болница и съм много доволна. Искам да раждам при лекар в Шейново с когото все още не съм провела консултация. Иначе засега бременността ми протича нормално. Искам да знам дали няма да е късно посещението през 6 месец - искам да бъда тогава, защото лекарката която сега посещавам не разрешава да ми се правят никакви прегледи с изключение на жемесечния видеозон. Как мислите - сте има ли проблем ако посетя лекаря през 6 месец за да съм спокойна. Така ще проведа около 3 консултации до 9 и се притеснявам, че няма да се ангажира с моето раждане ако не съм ходила достатъчно в Шейново? newsm78

# 1
  • Мнения: 182
Принципно може да отидеш при лекаря при който искаш да раждаш по всяко време ( 45 дни преди термин трябва да си се ориентирала )
Какво обаче означава " никакви прегледи " newsm78 Нали знаеш , че имаме задължителни такива през първия триместър ? Всъщност кой месец си ?

# 2
Здравейте,
Когато видях заглавието на темичката искрено се зарадвах, защото и аз имам подобен проблем, ако може така да се каже. Тъй като няма как да раждам при лекарката при която ходих досега на ЖК, реших и си взех направление за лекаря при когото раждах първия път и при когото смятам да раждам и втория път.
Малко се притеснявам, че в края на месеца той трябва да ми издаде болничен, а досега не съм ходила на консултация при него и да не излезе в отпуск точно около термина ми, но мисля че ще се намери някакво решение и на тези неща.
И аз се учудвам относно - никакви прегледи и изследвания освен видеозон. Не може без изследвания и т.н.  Най - малкото звучи абсурдно..... Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 116
Аз посетих избрания от мен лекар 45 дни преди термина, т.е. 30 дни преди раждането. Всичко беше наред и нямах проблеми по време на раждането Simple Smile

Леко бремеене  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 489
Няма проблем да го посетиш в шестия.Аз отидох в 8 и 9месец и се уговорих за раждането.

# 5
  • Мнения: 4 621
Намаш проблем да отидеш в шести месец. Аз отидох в седмия месец, имаше няколко прегледа и се разбрахме за раждането Grinning
Лека бременост Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 7 186
Няма проблем и по- късно да отидеш няма да те върне. Гледай все пак поне месец преди термина да го посетиш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт