Въпросче за гъдите при кърмачки

  • 474
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте на всички Simple Smile
Иска ми се да ви питам как поддържате гърдите си през кърмаческия период  newsm78. Знам, че трябва да съм със суриен през цялото време. Само дето през нощта не ми е удобно пък ми е много топло да слагам безшевно бельо. А пък не ми се иска да ми увиснат и без това малките ми гърди след време.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте на всички Simple Smile
Иска ми се да ви питам как поддържате гърдите си през кърмаческия период  newsm78. Знам, че трябва да съм със суриен през цялото време. Само дето през нощта не ми е удобно пък ми е много топло да слагам безшевно бельо. А пък не ми се иска да ми увиснат и без това малките ми гърди след време.
Благодаря ви предварително
Аз не мога да се похваля с огромен бюст, кърмих активно до 1 годинка, а след това и досега само вече преди да заспи, не съм носила сутиен през цялото време и гърдите ми са точо такива, каквито бяха преди раждането Peace Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 186
И моите са си същите както преди.
Носех сутиен постоянно и се мажех сутрин и вечер, а понякога и по- често с крема за бюст на Чико. Останалото е ген.
Ти си полагай необходимите грижи, пък дано да си късметлийка. Peace

# 3
  • Мнения: 1 616
Към съветите, които са ти дали момичетата, прибавям още един - като решиш да се сбогуваш с кърменето, постарай се отбиването да е бавно, постепенно. Така кожата няма да се разтегне и гърдите няма да увиснат.

# 4
  • Мнения: 7 186
...като решиш да се сбогуваш с кърменето, постарай се отбиването да е бавно, постепенно. Така кожата няма да се разтегне и гърдите няма да увиснат.

О, да, аз най важното забравих да кажа. Mr. Green
И не пий хапчета за спиране на кърмата, като решиш да отбиваш направи го по естествен път, постепенно.

# 5
  • Мнения: 37
Мерси много мили мами. Аз се надявам да кърмя възможно най-дълго. Но за отбиването ще послушам съвета ви. Аз и с никакъв крем не се мажа, но сега като чета ще взема да си купя нещо и започвам да се мажа.

Общи условия

Активация на акаунт