Кафе за отслабване....:-)))))

  • 57 923
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте маминки!

Искам да споделя последното си откритие: Слим кафе - някво немско кафе за отслабване е. Аз на такива работи не вярвам обаче сестра ми преди близо 2 месеца станаха май ме врънка да опитам че имало ефект. Взех си и почнах да пия - не е най вкусното нещо което съм опитвала обаче с малко мляко е готино - еми ям като преди вече повече от две седмици и съм надолу 2,5 килца:-)))Ако някой го мързи да спортува и не обича да пази диети - е това е начина - пийваш си кафенце по 2 пъти дневно и сваляш без никви усилия....Пробайте ако искате и споделете ефекта:-))))))

# 1
  • Мнения: 3 372
вече пише за това кафе в друга тема Peace

# 2
  • Мнения: 5 593
Аха... И само за да ни кажеш това ли се регистрира?

# 3
  • Мнения: 221
Убихте ентусиазма на момичето! Ако всички четяха старите теми нямаше да се пишат нови. Освен това аз не винаги се ровя назад за да допълня, ако съм се впечатлила от нещо. Ако съм новак и така ме посрещнете няма да пускам повече теми във форума.

# 4
  • Мнения: 1 120
Убихте ентусиазма на момичето! Ако всички четяха старите теми нямаше да се пишат нови. Освен това аз не винаги се ровя назад за да допълня, ако съм се впечатлила от нещо. Ако съм новак и така ме посрещнете няма да пускам повече теми във форума.
Подкрепям...но за да не се ровиш из темите все пак си има "търсачка"

# 5
Регистрирах се защото съм майка наддала в повечко а и в момента по цял ден нямам какво да правя - и не виждам нищо лошо да споделя опита си с останалите - освен това гледам че определено таргета на форума се интересува от тези наболяли за всички нас теми за това как да заслабеем поне мъничко! Та така....Simple Smile)))))

# 6
Кажете нещо повече за тва слим кафе!Какво представлява?Че вие май повече го ударихте на заяждане!  Joy  Нали все пак всички тук се борим за една кауза?Не пречи да пробваме,наистина,щом било добро,ама някой може ли да ми каже все пак на какъв принцип действа и колко струва?

# 7
  • Мнения: 88
Eто какво намерих аз по въпроса:

Slim Line Coffee - кафе за отслабване е революционно нов натурален продукт разработен на базата на инстантно кафе от тип Classic и водорасли от вида Chlorella i Spirulina
Продуктът е с приятен вкус и аромат на кафе,като позволява да се добави захар ,подсладители или сметана в зависимост от предпочитанията за да можете да получите максимално удоволствие при употреба.
Използваните в продукта морски водорасли са важни и естествени антитоксини.Тяхната основна съставка-водораслова киселина,възпрепятства абсорбцията на тежки метали.Високото съдържание на йод подобрява функцията на панкреаса,балансира нивото на кръвната захар и холестерола.системната употреба води до намаляване на мастите в кръвта.Неговото действие се дължи на добре балансираните съставки,които подтискат апетита и се чувствате бодри и сити.

# 8
  • Мнения: 1 381
Знам го това кафе още от преди да се появи по аптеките и реклами. Мъжа ми му направи транспорта и познава вносителя. Неговата тъща е отслабнала 2 кг за 2-3 седмици мисля без да си променя хранителния режим. Аз също се опитвам да го пия, но вкуса му никак не ми харесва. НО аз не обичам никак нес-кафе, другото което ми е проблем, че в инструкциите пише че се пие преди храна, ами не мога, аз пия кафе след храна.
Като цена е като другите от вида мисля около 20 лв за 24 дози, но не са в пликчета а в шишенце, което за мен не е много удачно, щото не пиеш винаги точна доза.

# 9
Това което пия аз е СЛИМ КАФЕ а не Слим лайн кафе - това са два различни продукта - рекламата по ТВ-то на Слим кафето е как една мацка пие кафе, става от стола и и пада полата....Simple Smile))))))нека напиша нещо повече за Слим кафето доколкото помня щото листовка нямам в себе си за да бъда по обстоятелствена - съдържа екстракт от зелено кафе който регулирал кръвната захар, намалявал телесното тегло, бил мощен антиоксидант и тем подобни, има екстракт от Гуарана(май така се казваше...)-който пък от своя страна подтискал глада и тонизирал, прочутия Л карнитин, който намалява мазнините и некви други съставки които не помня които намалявали целулита......Някоя от тия съставки имаше разхлабващ ефект - определно е приятно а не прекалено разхлабващ:-)))))))))Абе дъщеря ми е с температура и ще ходя до аптеката по късно и ако има листовка ще взема и ще напиша повече.....

# 10
Абе тия водорасли нещо съмнително ми звучат,аз май ще заложа на слим кафето,пък ще видим,ще ви докладвам за резултатите!Аз също ще се разтърся по аптеките за листовки!

# 11
# 12
  • Мнения: 4 806
Ева, благодаря от свое име - звучи добре.
Може и аз да пробвам...

# 13
Ама аз нищо не разбрах от тия линкове,много е ситно,не мога да го прочета,но все пак благодоря!Ще търся още мнения,но така или иначе съм решила да го пробвам

# 14
Малката е с вирус - Sad((ходих до аптеката за лекарства - както и да е - листовки на Слим кафе нямаше, но гледам, че Ева е пратила два линка, в които пише май нещата които съм чела и аз - тъй че който реши да пробва му желая успех - може пък да свали повече от мен знае ли човек!:-))))

# 15
  • Мнения: 2 825
Аз да ви питам кафето смляно ли е или на зърна ?
И какви са тия шишенца не разбрах  newsm78
И само по аптеките ли го продават, аз търсих тука по магазините, ама няма  Confused

# 16
Кафето се продава в аптеките, разтворимо е като нес кафе - опаковката му е една шарена на която едни липиди  се борят с мазнини LaughingПак казвам казва се Слим Кафе - пие се два пъти дневно половин час преди хранене, една опаковка стига за 12 дни и струва 20-ина лева обаче погледни цените на останалите такива продукти и като сметнеш схемата на приемане идва едно и също незвисимо от кое приемаш тъй че не се плаши че е скъпо Simple Smile
В едно шишенце е и си премерваш в една чаена лъжичка 2 грама разтваряш ги в 50 мл.вода и пиеш - препоръчвам ти да си сложиш  и мляко щото не е много вкусно....ми това е Simple Smile

# 17
много се ходи до тоалетна от това кафе, имайте го предвид ако започвате да го пиете. трябва да имате наблизо тоалетна:), а на моменти да се прибирате тичешком до вас.

имам предвид слим лайн кафе - в бялата кутия и всяко кафенце е в индивидуална картонена кутийка, за да можеш да си го носиш в чантата.

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 18:42 от MamaBuba

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Това което пия аз е СЛИМ КАФЕ а не Слим лайн кафе - това са два различни продукта - рекламата по ТВ-то на Слим кафето е как една мацка пие кафе, става от стола и и пада полата....Simple Smile))))))нека напиша нещо повече за Слим кафето доколкото помня щото листовка нямам в себе си за да бъда по обстоятелствена - съдържа екстракт от зелено кафе който регулирал кръвната захар, намалявал телесното тегло, бил мощен антиоксидант и тем подобни, има екстракт от Гуарана(май така се казваше...)-който пък от своя страна подтискал глада и тонизирал, прочутия Л карнитин, който намалява мазнините и некви други съставки които не помня които намалявали целулита......Някоя от тия съставки имаше разхлабващ ефект - определно е приятно а не прекалено разхлабващ:-)))))))))Абе дъщеря ми е с температура и ще ходя до аптеката по късно и ако има листовка ще взема и ще напиша повече.....

Извинявай, ама и на мен си ми съмнителна - с това глаголно време, дето уж на недоверие го избиваш, преразказвайки - никой не говори така! И доста работи си запомнила от листовка, която май не си учила наизуст. Пък и да си четеш форума, четеш-етеш и внезапно да решиш да пишеш точно в "красива мама" та се регистрираш... Вярно, майки сме болшинството, но не влизаме главно в този подфорум. За Вита Голд какво ще кажеш?

Е, ами заяжда ми се, но според мен - имам основания!

Приятно отслабване на всички.

# 19
  • Мнения: 2 825
chikinkira, мерси за инфото  Hug
Имам още един въпрос  Blush Има ли ефекта на нормалното кафе, в смисъл, ободрява ли ?
И задължително ли е да се пие 2 пъти на ден, аз по принцип не съм кафеджийка и пия само по едно сутрин.

Ще ходя да го издирвам тука... не знам дали ще го намеря, ама ще пробвам  Simple Smile

# 20
Гледай как ме хвана Валентина - аз имам сериозни психически проблеми и ей така се ригистрирам във форумите да приказвам как съм отстлабнала - ей така за разнообразие..... Laughing.....не знам какъв друг коментар да дам на това което е написала Валентина....т.е. не разбирам в кое се съмняваш - в това че съм отслабнала или те дразни това че въобще изобщо съм се регистрирала тука и съм направила тема за да изкажа мнение за въпросното кафе???
Освен това редовно чета списания и гледам телевизия и да ти кажа нормално е да съм запозната поне с продукта който съм решила да използвам - не че за Вита голд също не знам това онова - въпрос на избор е продукта ако ме разбираш....
И ето на - точно на този подфорум попаднах аз и реших да пиша - защо и аз не мога да ти отговоря - най подходящо ми се стори!
Всъщност би ли ми обяснила какъв е проблема защото нещо не вдявам!?

# 21
Гледай как ме хвана Валентина - аз имам сериозни психически проблеми и ей така се ригистрирам във форумите да приказвам как съм отстлабнала - ей така за разнообразие..... Laughing.....не знам какъв друг коментар да дам на това което е написала Валентина....т.е. не разбирам в кое се съмняваш - в това че съм отслабнала или те дразни това че въобще изобщо съм се регистрирала тука и съм направила тема за да изкажа мнение за въпросното кафе???
Освен това редовно чета списания и гледам телевизия и да ти кажа нормално е да съм запозната поне с продукта който съм решила да използвам - не че за Вита голд също не знам това онова - въпрос на избор е продукта ако ме разбираш....
И ето на - точно на този подфорум попаднах аз и реших да пиша - защо и аз не мога да ти отговоря - най подходящо ми се стори!
Всъщност би ли ми обяснила какъв е проблема защото нещо не вдявам!?

# 22
А сега по темата: Виж Клара аз също пия по едно кафе на ден защото пък не мога да спя ако пия и следобяд - да, действа ободрително определено ама да ти кажа въпреки че първата доза я пия сутрин а втората към 15,00 - 16,00 часа  не мога да кажа че се чувствам различно от преди - а дали е задължително да се пие по два пъти....незнам...обаче си мисля че поне в началото или първите две седмици е хубаво да е по 2 пъти пък ако прецениш после го намали....абе виж са: на всеки организъм каквото и да било действа по различен начин тъй че опитай с два пъти и ако ти понася ОК ако не намали го само сутрин въпреки че се съмнявам че ще те превъзбуди! Успех! Simple Smile Peace

# 23
Ха,тъкмо мислех,че темата се е изчерпала,но явно не е!Всъщност и аз наблюдавам,че някои хора нещо се дразнят като стане въпрос за СЛИМ КАФЕ-питам се защо?Нали всеки споделя мнение от какво е доволен и от какво-не?Аз също виждам ефект от кафето и съм доволна,но продължавам да разпитвам тук там...може пък някой да допълни нещо?

# 24
  • Мнения: 1 381
Ама аз нищо не разбрах от тия линкове,много е ситно,не мога да го прочета,но все пак благодоря!Ще търся още мнения,но така или иначе съм решила да го пробвам

Като ти се отвори линка клинкваш в/и него и се появява едно такова оранжевяо със сини стрелки и като кликнеш на него се увеличава.

много се ходи до тоалетна от това кафе, имайте го предвид ако започвате да го пиете. трябва да имате наблизо тоалетна:), а на моменти да се прибирате тичешком до вас.

имам предвид слим лайн кафе - в бялата кутия и всяко кафенце е в индивидуална картонена кутийка, за да можеш да си го носиш в чантата.

Мисля, че това, за което ти говориш е друго кафе. Slim Caffe няма такъва ефект.

# 25
Много ви благодаря за инф.,вече съм по-наясно.А за страничните ефекти?А,и още един въпрос:колко време може да се пие -трябва ли да се правят почивки или си е като нормалното кафе-без прекъсване?

# 26
Хай vasi25!!! Странични ефекти не знам да има, но все пак не прувеличавай дневната доза - пише че е хубаво да се употребява редовно в продължение на поне месец - два ама то според ефекта ще прецениш сама!:)

# 27
  • Мнения: 2 825
А сега по темата: Виж Клара аз също пия по едно кафе на ден защото пък не мога да спя ако пия и следобяд - да, действа ободрително определено ама да ти кажа въпреки че първата доза я пия сутрин а втората към 15,00 - 16,00 часа  не мога да кажа че се чувствам различно от преди - а дали е задължително да се пие по два пъти....незнам...обаче си мисля че поне в началото или първите две седмици е хубаво да е по 2 пъти пък ако прецениш после го намали....абе виж са: на всеки организъм каквото и да било действа по различен начин тъй че опитай с два пъти и ако ти понася ОК ако не намали го само сутрин въпреки че се съмнявам че ще те превъзбуди! Успех! Simple Smile Peace

Мерси за инфото  Hug
И аз като пия повече от едно кафе не мога да спя, затова питах за дозите. Утре ще питам в аптеката дали са го чували, че те испанците са малко странни към чуждите продукти. Дано да го има  Simple Smile

# 28
Хей,мацки,как сте?Да ви се похваля-най после си купих това  СЛИМ КАФЕ ! Е,рано е да ви докладвам за ефект,но това,което мога да кажа е,че е много приятно на вкус и няма прекален разхлабващ ефект /което не е маловажно  Laughing ! Успех на всички в борбата с килограмите!

# 29
Много хора правят грешка с такива продукти.Мислят си,че като пият такива боклуци и могат да ядат на корем .Успоредно с продукта се пази диета за по голям ефект ,иначе се получава ефекта ЙО-ЙО #Crazy,а и докога се пият тия неща newsm78

# 30
Е,то е ясно,че трябва да се ограничи храната.Аз отдавна се ограничавам /е, в никакъв случай не гладувам ,но не се и тъпча/.Кафето ми е като помощно средство,така или иначе не мога без кафе,поне да е за отслабване!

# 31
Clara мила, ти в Испания ли си? Simple Smile)))) Много ми е любопитно дали там го има по аптеките кафето - плийс ако го има драсни два реда да ме информираш....имам бая познати там ама не съм се сетила да попитам....?!?

# 32
  • Мнения: 6 472
Аз разбрала, недорабрала първо си купих кафе Слим Лайн с водораслите. После разбрах, че става въпрос за друго и си го взех и него. Та сега ги пия и двете. Едното сутрин, другото следобед. Обаче нещо не се чувствам съвсем като хората newsm78 Не мога да си обясна защо, но след следобедното кафе почва да ми става доста отмаляло. В крайна сметка стигнах до извода, че с кафето задължително трябва да хапна нещо дребно. За ефект ми е рано да говоря, но ми се струва, че ще има такъв. Аз не разчитам само на кафето, но за сега значително ми убива апетита. Аз винаги съм била привърженик на здравословното хранене и много внимавам какво ям, но лошото е че го ям в огромни количества Mr. Green

# 33
  • Мнения: 819
Малко е рисковано май да ги пиеш и 2-те,ама добре,че СЛИМ КАФЕТО няма разхлабващ ефект  Laughing ,за водораслите не знам, ама в комбинация...ефектът може да е потресаващ  JoyСтискам ти палци да няма такъв! Sick

# 34
Ей само да споделя със софианките от форума - вчера бях в една аптека в Дружба и цената на Слим кафето беше 17,60 лв. Simple Smileа не както на опаковката е препоръчителната 19,98 лв.
Ей да беше във всички аптеки така...щото аз досега го купувах на 20 лв.ама вече ще ходя в тази аптека......все пак 2,40 лв....кой ти ги дава.... Peace

# 35
  • Мнения: 819
Бреййй,как така ще го пуснат на толкова ниска цена? Аз вече 2 опаковки изпих / и съм страшно доволна-3 кг. смъкнах! / и все за 20 лв. си го взимам,къде точно е тая аптека в Дружба?
Макар че като се замисля колко ми е далече,тия 2 лв.разлика ще ме отидат за бензин или за билетчета и пак ще ми излезне същото.
Но за тези,които живеят в този раьон ще е добра новина.
Ти свали ли килограми?И от колко време го пиеш?

# 36
  • Мнения: 819
Бреййй,как така ще го пуснат на толкова ниска цена? Аз вече 2 опаковки изпих / и съм страшно доволна-3 кг. смъкнах! / и все за 20 лв. си го взимам,къде точно е тая аптека в Дружба?
Макар че като се замисля колко ми е далече,тия 2 лв.разлика ще ме отидат за бензин или за билетчета и пак ще ми излезне същото.
Но за тези,които живеят в този раьон ще е добра новина.
Ти свали ли килограми?И от колко време го пиеш?

О,извинете за правописната грешка-чак се стреснах,като видях как съм написала     hahaha "раьон"  Embarassed

# 37
  • Мнения: 819
CHIKINKIRA, къде се загуби? Кажи все пак за тая аптека и за ефекта от кафето при теб?  Praynig

# 38
Аптеката е в Дружба в 17 блок в края на блока откъм пазара...там всъщност всичко е евтино не само кафето..... Laughing.....ми аз смъкнах 2,5 килца и общо взето съм доволна....сега и на фитнес тръгнах...обаче честно казано е много по приятно да пиеш кафе и да слабееш отколкото да бъхташ като откачен в залата....От вече ще станат два месеца го пия - обаче храната не съм спряла честно казано Blushако огранича и храненето ще е още по голям ефекта сигурна съм....е радвам се че не само аз употребявам продукта Peace

# 39
  • Мнения: 819
Да, аз и на други места си търся информация за кафенцето-е,по-скоро чета и за други мнения,щото информацията вече си я имам общо взето.Ако чуеш или прочетеш още нещо в някой друг форум-свиркай да поразгледам и аз!   Laughing

# 40
  • Мнения: 819
Аз да се похваля-още 1 килце свалих! Чудя се вече дали да не започна да го пия само веднъж на ден  newsm78   Хем ще ми стигне за цял месец!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт