Писна ми от тая гной, моля помогнете ми

  • 13 403
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
Здравейте сладурчета, моля ако преценята модераторите нека изтирята темата ми, но понеже не знаех как да постъпя, реших да отворя нова тема...
И аз разбира се, както всички съм от бебеправещите, дори тая седмица е подходящата ми за това Blush, овулацията ми е точно днес Close, а на 29 беше и първия ни опит този цикъл, та страшно съм се притеснила, защото от вчера Twisted Evilпак имам гной на сливиците.
Омръзна ми вече, това ми е 5-тия път за няколко месеца.
Моля Ви, дайте ми съвет какво да правя, много се притеснявам, защото по принцип имам проблеми с тия сливици още от малка, а много ме е страх при евентуално зачеване да не стане нещо лошо.
Кажете ми някой метод за махане на тая пуста гной, вчера я махах със сода, бърках си в гърлото с един молив (щях да си повърна червата), днес нямам нова гной, но е останало още малко, но това не може да продължава така... Моля посъветвайте ме каквоо да правя, Благодаря, обичам Ви, Вие сте ми надеждата Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 825
Според мене спрете бебеправенето за известно време, върви на лекар и си излекувай сливиците. Не е нормално месеци подред да си с гнойна ангина, това означава че не ги лекуваш, а просто 'оправяш' положението временно. Да не говорим колко други здравословни проблеми можеш да си навлечеш от това нелекуване.

# 2
  • Мнения: 2 120
Мисля, че се казва нишадър, разбърква се с мед и се мажат сливиците.

# 3
  • Мнения: 225
Благодаря Ви много, ще пробвам с нишадъра, но много се притеснявам, ще взема да отива вече на лекар, ако трябва да ги вадят пък, знам ли, ейййй, все има нещо кофти.., не стига другите гадости

# 4
  • Мнения: 264
Не се мотай повече а се заеми сериозно с лекуването това не е шега.Аз имах същият проблем със сливиците и през месец правех гнойна ангина и най-доброто решение е да си махнеш сливиците.Тази гной дава отражение на всичко. Оправи сливиците и тогава правете бебе.Пожелавам ти късмет Simple Smile

# 5
  • Мнения: 225
Благодаря зайо, мисля да го направя вече. Ти твойте махна ли ги. Много ли е гадно, аз каквато съм бъзла...

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Почне ли да се появява гнойна ангина повече от 3-4 пъти за един сезон, време е да се разделиш със сливиците.
Моите така си отидоха.

Ама няма ли лекари в тази република, че пишеш тук за такива проблеми  newsm78?!

# 7
  • Мнения: 225
Абе има InaDot, ама нали знаеш като те е шубе нещо, се чудиш как да си намираш оправдания и да се мотаеш, но вече ще отида да ги махна, благодаря за съветите, моля те само кажи гадно ли е махането и дали боли...

# 8
  • Мнения: 2 120
Ей, кукло, на децата им вадят сливици и не ги е страх, а ти...я се стегни  и ги махай. ако сливиците се страхуваш как ще раждаш един ден. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 225
Ех Дара,  Grinning за това пък да не говорим, направо се побърквам като си помисля, ама там вече няма начин ще се търпи, абе мани загубена работа... Embarassed

# 10
  • Мнения: 7

Една приятелка беше с такъв проблем- непрекъснато с гнойни сливици и на антибиотици. Това в продължение на една година. Накрая ги извади и може и да няма връзка но забременя 3 мес. след това.

# 11
  • Мнения: 2 120
Всеки гноен възел има връзка със забременяването, защото това е процес, който пречи. Не случайно ни карат да си оправим зъбите преди опитите, а да не говорим за сливици.

# 12
  • Мнения: 225
Обадих се на личния си лекар, утре сутринта съм при него да ми даде направление за Уши, нос и гърло. Ще ги вадя, няма начин Crossing ArmsБлагодаря Ви за всички мнения, както винаги помогнахте много на още една бъдеща майка, да осъзнае някои неща, дано всичко мине ок. Благодаря още веднъж Blush

# 13
  • Мнения: 2 825
Успех, сигурна съм, че всичко ще мине ок  Peace
И дано после бързо да се похвалиш с двете чертички  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 004
Аз пък съм раждала, ама от вадене на сливици ме е страх повече.
Аз също имах проблеми преди да забременея със сливиците, все гной, все температура цяла зима. Ама после като че се закрепиха. Като бях бременна ми се появяваха нещо като тапички..абе незнам, но гинеколожката ми каза да не се притеснявам, че това не е налеп.
Левкоцитите си ми бяха нормални... и така...всичко мина благополучно..пък дали са ми за вадене незнам, последно един лекар ми каза че са ми добре..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт