Русе - 10 тема :)

  • 12 549
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Ей, много пишем ай.

Хайде на новата тема.  Hug

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 05:39 от Tatti

# 1
  • Мнения: 3 089
ми хайде Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 731
Честит празник на малчовците ви !!!Да не се оттърват от здраве и обич Heart Eyes Grinning!

# 3
  • Мнения: 3 089
ми даааа Simple Smile
честит празник а децата!
живи и здрави!

# 4
  • Мнения: 199
Привет русенски майчета!  Hug...и аз да се разпиша в новата тема!

Да е честит празника на всичките ни обични дечица! Да растат здрави, спокойни, палави и усмихнати!
Весел празник и дано настроението ни е противоположно на времето навън! newsm10 newsm51

# 5
  • Мнения: 696
Желаещи за сутрешно кафе?

# 6
  • Мнения: 5 577
Майче, ти къде ще ходиш?

Защо не съм чела?

# 7
  • Мнения: 14 133
ми даааа Simple Smile
честит празник а децата!
живи и здрави!
Честит празник на дечковците ви и от мен!!!!  bouquet
Дано и вермето да им се поусмихне!!!! Laughing
До довечера в18.00часа.

# 8
  • Мнения: 3 089
ми аз писах, ама може и да не е тук  newsm78 но тема съм пускала, даже 2, но в чужбинските.
пътуването ще е кр. на август до рим за 1 седмица; с петранчето. ще бъде умопомрачително в чужбина с бебе, но не искам да оставям детето на бабите. а и вероятно ще имам едно-две кърмения.

# 9
  • Мнения: 442
хубав ден на детето! ходих да оставя мила на градина и, всъщност, времето навън е много хубаво - няма вятър, съвсем лееко хладно, но по обяд ще е супер! то и сега си е.
у нас в 13ч ще идват да пръскат за... т.е. против хлебарки, така че сега отивам да вадя всичко от шкафовете и за сутрешно кафе съм пас. но следобяда ще сме на линия. вероятно и калин@ ще дойде с яна.
нямам търпение да видя и бейби

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Щяхме да протестираме днес...  Thinking

# 11
  • Мнения: 5 299
нямам търпение да видя и бейби
ша ти кажа аз на тебе, никва не мога да те открия baby_neutral baby_neutral Калина каза, че ще ти скрие ютията Joy

# 12
  • Мнения: 952
ако има все още мами пред компа като мене да пишат къде последно ще се видим че не ми стана ясно newsm78 В Рига ли или в парка на баба Яга? защото малкия още спи но като се събуди да знам къде да водя детето Mr. Green

# 13
  • Мнения: 275
Ама тя Мърулка нова темичка пуснала ......
Който кЪт мен вечер влиза ...... ама срещичката не пропуснах ...  smile3508

На ЙОанка добре й се отрази. А вие забелязахте ли колко послушни бяха всички деца??? Аз поне моята не можах да я позная - не беше тя  smile3516  Май по-често трябва да я събирам с много деца ....  newsm78

# 14
  • Мнения: 696
Сътрешно кафе утре около 10.30 на театъра!!! Желаещи не липсват, но колкото повече, толкова по-добре. Бъзо, че няма време!

Общи условия

Активация на акаунт