до колко време се маже бебето с зехтин

  • 2 555
  • 37
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 386
В топлината мазах месец и не ни понасяше. Смених с хидратантно мляко. Ако ти харесва резултата - мажи си.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Не съм мазала със зехтин. Използвах в нач. олио на Бюбхен, сега на Евент. Доволна съм и от двата продукта.
В горещините е по-добре с някакво мляко, но иначе кожата на бебе се омазнява някъде до годинката.  Peace

# 3
  • Мнения: 670
Никога не съм мазала със зехтин. И до сега ползвам бебешко олио на Bubchen.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мазах със зехтин около месец.После започнах с бебешко мляко на Бюбхен.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз с нищо не съм мазала. Лятно бебе сме и ми се струваше, че допълнително ще я загрявам така, ако мажа. Пък и кожата ни не беше суха.

# 6
  • Мнения: 181
До 5-ти месец мазах със зехтин и после купих тоалетно вляко на Бюбхен. Нямала съм проблеми до сега.

# 7
  • Мнения: 385
И до сега го мажеме със зехтин, ако покашля или киха. Иначе всеки ден зимата го мажехме.
Редуваме го с масажното масло на Клоран

# 8
  • Мнения: 1 544
Аз мазах зъс зехтин около месец и половина но като започна да става топло взех тоалетното мляко на мустела.

# 9
  • Мнения: 8 917
Никога не съм я мазала с мас или зехтин, но до годинката си изпалзвах олио на Бюбхен, а след това - мляко - също на Бюбхен Peace

# 10
  • Мнения: 1 272
Не съм мазала със зехтин. От първия ден у дома мажа с Мустела - хидратиращо мляко.

# 11
  • Мнения: 600
никога не сме мазали с мазни неща. използваме млякото на мустела. нашето педи казва, че олиото не позволява на кожата да диша. звучи ми правдоподобно.

# 12
  • Мнения: 532
Аз и до сега я мажа със зехтин ,но съм я мазала и с козметиката Sebamed.

# 13
  • София
  • Мнения: 625
Продължавам да я мажа със зехтин! До сега все с това съм я мазала, но в последно време и аз се замислям за млякото на Мустела!

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз все още мажа под памперса...........така си мисля, че няма съвсем директен допир до кожата, защото тези памперси смърдят много гадно ....пък и предпазва да не се подсече от урината...........

Общи условия

Активация на акаунт