Спомени от празника на детето.

  • 2 597
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Момичета, съвсем до скоро и ние го празнувахме този празник. Аз дори още.  Mr. Green

Сигурна съм, че всеки помни много неща от този ден?
Как прекарвахте?

Аз се сетих на примависта, че радаваха безплатно ескимо до училище. Редях се по няколко пъти.
Сега май няма  такива неща.  Thinking

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Никакви, ама никакви.  newsm78
Затуй и сега съм в чуденка какво да правя и да го правя ли? Той си е дете не само един ден в годината, малко като 8 март ми мирише таз работа

# 2
  • Мнения: 5 577
Никакви, ама никакви.  newsm78
Затуй и сега съм в чуденка какво да правя и да го правя ли? Той си е дете не само един ден в годината, малко като 8 март ми мирише таз работа

 Blush Blush Blush
То нали видя и аз колко помня - безплатното ескимо.

Ама да питам, сега има ли такива "достъпни" неща?

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Спомням  си, че по едно време БДЖ бяха обявили безплатно пътуване за деца. Грабнахме се тайфата и на влака и хоп в Бургас на плаж за един ден и се прибрахме.
 newsm78Май и аз си спомням само безплатните неща Joy

# 4
  • Мнения: 5 577
Имало е безплатен плаж.  Close

Явно родителите ми не са искали да науча.  Tired

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Оххх имам прекрасни спомени  Hug
Всяка година празника беше до супермаркет Славия - сега Била в градинката. Имаше най-различни игри с награди, но 2 са се запечатали трайно в съзнанието ми:
С тебешир нарисувана крива пътечка и ни даваха огледалце което си държиш пред очите така, че пътечката да се отразява. Гледаш само в него и се опитваш да не излизаш от очертанията и да не ги настъпваш Simple Smile
Втората беше на едно дърво закачени с конец най-различни лакомства. Връзваха ни очите, даваха ни ножица и така каквото успееш да отрежеш за някакво време май беше си е за теб  Hug
Еххххххх години, години ..................

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Спомням си за един шарен трамвай  Joy
Иначе други екстри не помня. Освен подаръците де  Joy

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Аз винаги съм го празнувала този празник, дори и по друг повод. Спомням си, че по едно време детското влакче возеше безплатно на 1 юни. Еххххх.....спомени. Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 782
В моето детство този празник не се празнуваше.  Confused

Сега Вики знае стихчета за 1 юни, знае, че е празник на детето - ще се наложи май да се купува подаръче утре.  newsm78

Вчера имаха тържество в яслата, много мило ми стана, седях и си гледах малкото момиченце как пее, танцува и рецитира....как да не ти се насълзят очите?  Flutter

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не си спомням да съм празнувала 1 юни и да съм получавала подарък по този повод. В детската гадина може и да е било, но не помня.  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 616
Чудна работа, и аз нямам никакви спомени... newsm78

# 11
  • Мнения: 1 214
И аз нямам спомени  Shocked Чак се изненадах.Не съм се замисляла въобще за това.

# 12
  • Мнения: 179
Аз си спомням,че всяка година на първи юни ОФ-то от на баба ми квартала организираше рисунка на асфалт,в който дейно участвах.Обаче редовно на този ден се изсипваше голям дъжд и тогава ни събираха в нечий дом да рисуваме върху блоков лист.Имаше и награди някакви,но не си спомням точно какви.

# 13
  • Мнения: 2 550
Нямам спомени от този празник.
Никога не съм го мислила за "истински" празник. Що така и аз не знам, не ми е празнично явно  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
  Единственият ми спомен е, че участвах един път в организирана изложба на рисунки върху асфалт. И сега се чудя от какъв зор са ме избрали мен, след като не блестя с особен талант за рисуване.
Бях нарисувала бяло, черно и жълто дете хванати за ръце стъпили върху земното кълбо-много тривиално, никаква награда не спечелих Sad

Общи условия

Активация на акаунт