Даите съвет

  • 1 384
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 697
Искам да си боядисам косата, но четох че било вредно. Не знам обаче дали това се отнася само за боя за коса. Аз искам да използвам балсам оцветител. Някоя от вас да си е боядисвала косата докато е била бременна и с какво?

# 1
  • Мнения: 46 432
Кой ти каза, че е вредно? Гинеколога ти?

# 2
  • Мнения: 697
Прочетох го в един американски сайт.

# 3
  • Мнения: 46 432
Консултирай се с лекаря си, аз такова твърдение до сега съм чула само от бабите  Peace

# 4
  • Мнения: 3 932
В 7-я месец си правих кичури, не забелязах да има някакво отражение, освен, че изглеждах и се чувствах много добре  Peace
Не виждам проблем newsm78

# 5
  • Мнения: 911
В Германия лекарите те предупреждават, че е вредно. Може да се правят кичури, тъй като боята няма контакт с кожата на главата.

# 6
  • Мнения: 8 917
В 7-я месец си правих кичури, не забелязах да има някакво отражение, освен, че изглеждах и се чувствах много добре  Peace
Не виждам проблем newsm78
През цялата бременност съм си правила кичури Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
През цялата си бременност се боядисвах с боя и то амонячна - няма никакъв проблем  Hug
А това което са ти казали са "градски легенди"  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 3 359
Няма проблем Simple Smile

# 9
  • Мнения: 217
През цялата си бременност се боядисвах с боя и то амонячна - няма никакъв проблем  Hug
А това което са ти казали са "градски легенди"  Mr. Green
Peace

# 10
  • Мнения: 566
по принцип не е доказана вредата от боята. друг е въпросът дали ще издържиш миризмата от боята. чувала съм, че при бременните може и да не се хване боята. аз се боядисах в 3-я месец и ефекта беше както преди това. пробвай

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз съм чела, че е вредно..........

# 12
  • Мнения: 1 259
 newsm10
В 7-я месец си правих кичури, не забелязах да има някакво отражение, освен, че изглеждах и се чувствах много добре  Peace
Не виждам проблем newsm78
През цялата бременност съм си правила кичури Peace

# 13
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
боядисвах се през цялата бременност и нямах никакви проблеми

# 14
  • София
  • Мнения: 6 145
Правих си кичури в 3-ти и в 6-ти месец с блондор.

Общи условия

Активация на акаунт