Помощ... имам запек!

  • 12 423
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
Малко ми е неудобно да го споделя Embarassed, но пък в крайна сметка не е нещо кой знае колко срамно а и може би голяма част от вас са се сблъскали с това! Моля помогнете, ужасно е, и е адски вредно, лекарката ми каза, че трябва да се преборя с този проблем защото би могло да ми навлече неприятности! Даде ми едни билкови хапчета, но аз не смея да ги започна защото знам, че понякога след употреба на такива препарати организма привиква и без тях не може, а пък аз по принцип съм си със стегнат стоман (по лениви черва) и не знам какво да правя... в момента пия всяка сутрин по една чаша топла вода с лъжица мед и уж ми помагаше известно време а сега от няколко дни е ужас! Ако някой знае нещо безобидно, което мога да опитам нека сподели!

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Опитай да пиеш повече течности, прясно мляко около литър на ден, активия.Ако няколко дни не отидеш до тоалетна вземи си Дуфалак.

# 2
  • Мнения: 46 430
Чувала съм, че 2 кивита сутрин на гладно правели чудеса, но не ми се е налагало да пробвам, прясното мляко също помага, овесени ядки с кисело мляко ...
Успех и лека бременност!  bouquet

# 3
  • Мнения: 483
Благодаря мили мами, толкова ми е трудно, че ще опитам всичко!
  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 544
С кивитата дори не и на гладно със сигурност ще се оправиш. Аз след като родих излъгах в болницата че съм ходила до тоалетна за да ме испишат ,но след това 3-4 дена вкъщи -нищо и когато вече се бях притеснила звъннах на една приятелка която ме посъветва това и докато говорехме си ги обелих и изядох. Резултата беше ,че неможахме и разговора да си довършиме изхвърчах към тоалетната с 200 Joy

# 5
  • Мнения: 566
пробвай и с по една зелена ябълка сутрин на гладно и вечер преди лягане. при мен действа вече 7 месеца

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Майка ми си вари една билка , казва се "майчин лист" - много и помага  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 359
Привиква се, когато го ползваш често. Ако няколко дни е проблема- трябва да вземеш мерки. По принцип по време на бременност се получава, имай го предвид - иначе всичко това действа по различен начин на всеки, пробвай Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 917
Аз знам няколко решения ,които при Гери помагат:
варена или печена тиква
сини сливи
овесени ядки
чай БлевитЛ

# 9
  • Мнения: 217
[size=14pt]Дуфалак[/size]на сиропче действа много добре  Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Дуфалак.И аз имах този проблем през бременността и се оправих за 3-4 дена с Дуфалак.След него вече не съм имала проблеми
И сливи,естествено Wink

# 11
  • Мнения: 2 553
Сливи, круши, овесени ядки  Peace

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
череши или киви  Peace

# 13
И АЗ СЪМ ЗА ДУФАЛАКА. ДЕЙСТВА МНОГО ДОБРЕ И ТИ ОЛЕКВА СТРАШНО МНОГО. ПОНЕ НЯМА ДА СЕ НАПЪВАШ КАТО ЗА РАЖДАНЕ Embarassed
ПРОБВАЙ И КРУШИ ИЛИ НАТУРАЛЕН СОК
СИНИ СЛИВИ, НО СЕГА НЯМА.МОЖЕ И КОМПОТ, НО ПЛОДОВЕТЕ, А НЕ СОКА (КАТО МЕН) newsm78
ТИКВАТА СЪЩО, НО И НЕЯ СЕГА Я НЯМА ОЩЕ newsm25
ПРОБВАЙ С МАСАЖНИ ЛЕКИ ДВИЖЕНИЯ В ПОСОКА ПО ЧАСОВНИКОВАТА СТРЕЛКА, АКО НЕ СИ В НАПРЕДНАЛА БРЕМЕННОСТ, Т.Е. НЕ ВЪРХУ БЕБЧО, А ВЪРХУ ЧЕРВАТА
ИМА И ШОКОЛАД КОМФОРТ В АПТЕКИТЕ
УСПЕХ! newsm10


# 14
  • София
  • Мнения: 167
Майка ми си вари една билка , казва се "майчин лист" - много и помага  Hug

Тази билка не трябва да се пие по време на бременност и кърмене доколкото знам аз!
Аз пиех Дуфалак, от който не съм доволна много, но затова пък Зърнастец - пак билка, която е подходяща при бременност, лично за мен тя е с най-добър ефект. Ако не ти помогне Дуфалак пробвай и с нея. Продава се по аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт