За потенето на ръцете и краката...

  • 16 401
  • 16
  •   1
Отговори
Привет, напишете кой каквито рецепти знае против потене на краката  и ръцете Simple Smile
Благодаря предварително Rolling Eyes

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Привет, напишете кой каквито рецепти знае против потене на краката  и ръцете Simple Smile
Благодаря предварително Rolling Eyes

Ръцете - подмишници или китки?
Одорекс на Биотрейд, имат спрей против изпотяване, за крака и ръце. Двата струват, около 12лв.

# 2
  • Мнения: 319
Аз имам същия проблем, постоянно потене на ръцете (дланите) и краката. Няма зима няма лято.

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
На мен също много ми се потят, но повече лятото.
Много ме е страх от някакви изменения на щитовидната жлеза - нали това било признак.
Иначе никакъв продукт не ми е помогнал за сега.
Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 5 475
[Ръцете - подмишници или китки?
Одорекс на Биотрейд, имат спрей против изпотяване, за крака и ръце. Двата струват, около 12лв.

А за този спрей и аз съм чувала ,че е ефикасен!http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5.
Можеш са опиташ и с ароматерапия.Ванички с капки от градински чай и хизопово масло ,има ги в  билковите аптеки. Peace
А ако наистина се потиш много по-добре с консултирай с лекар!

# 5
Ами мойто джипи ми каза да пия едни розови хапчета за нерви. По едно на ден докато даде ефект. Наистина имаше, но след една опаковка избягвам да повтарям, пише в листовката, че води до свикване. Все пак е лекарство за нерви. Мерси за съветите по - горе, ще ги опитам. Потят ми се дланите и стъпалата. Оставям мокри следи навсякъде просто и съответно риска от гъбички по кожата се засилва... Мн неприятно Close Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 35 817
Изследвай щитовидните хормони или отиди на ендокринолог. Дано не е от щит.жлеза, но това е един от признаците когато има проблем с нея.
Друг симптом е нервност,безпокойство - успокоила си се от лекарствата  - наистина може да е това. Отиди на преглед.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да ви кажа и аз имам такъв проблем от доста време. Но не знам на какъв преглед да отида. Дланите и стъпалата са постоянно мокри, дори тече като вода понякога.

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Имам братовчедка, която като говори по-дълго по телефона и капки и падат от ръцете чак. Прави си изследвания на щитовидната жлеза - нищо и няма. Пък и грам не е притеснителна  Wink

# 9
  • Мнения: 27 524
Доколкото знам си е до вегетативна нервна система и няма лечение. Има облекчение с пудри и дезодорнати.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз мислех, че съм само аз. И съм много, много зле. Вода ми тече от ръцете и краката.
Ходих по лекари много. Не е щитовидната жлеза- правиха ми изследвания и на ехограф я гледаха. Също като теб пих от розовите хапченца, пак по съвет на джи пи то, но при мен нямаха грам ефект. Имам Одорекс, но и от него няма ефект при мен. Киснала съм се в дъбови кори/ ръцете и краката/ по бабините рецепти и като че ли имаше слаб ефект, но за кратко.
Не знам какво да ти кажа...сигурно ще ми остане до гроб...отказах се вече да се мъкна по лекари и да пробвам какви ли не простотии без ефект.
Дори и в момента вода ми тече. Tired

# 11
  • Мнения: 817
Има лечение с ботокс.В центъра който аз посещавам няколко мацки си правят.Казват ,че ефекта е около половин година и са доволни от резултатите.
но май цената само за ръце излиза около 1000 и нещо лева.

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Има лечение с ботокс.В центъра който аз посещавам няколко мацки си правят.Казват ,че ефекта е около половин година и са доволни от резултатите.
но май цената само за ръце излиза около 1000 и нещо лева.

Можеш ли да ми дадеш някакви телефони? Или да попиташ за повече информация- как става, пари и т.н.? И за краката също ме интересува много.

# 13
  • Мнения: 723
Мой приятел имаше същия проблем и единственото, което му помогна (по съвет на лекар), беше да стрие 1-2 таблетки Хексамин (лекарство за бъбреци), да ги разреди с вода и да се маже с памучно тампонче. Този метод е много ефективен и при гъбички на краката. При повечето хора това е на нервна почва или
... е до вегетативна нервна система и няма лечение.

Естествено, първо се консултирай за това с GPто, няма начин да не го знае (чувала съм го от много места).

# 14
Купих си спрея ОдорЕкс и сега се пръскам с него. Но не ми се потят понеже е по - хладно времето. Мисля, че ще има ефект. И за тази вана с дъбови кори, розмарин и оцет четох някъде, но докато майка ми набави билките си купих спрея. Също съм правила и това с хексамина, има добър ефект, адски изсушава, чак сваля кожата. Правих го докато имах гъбички по краката. Иначе със спрея се надявам да има ефект през летните жеги.  Praynig Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт