изненада за рожден ден

  • 9 153
  • 4
  •   1
Отговори
  • Между хотелите
  • Мнения: 96
Здравейте момичета.Искам да ви помоля да ми помогнете с идеи за да изненадам мъжа ми за рождения му ден, понеже му е юбилей-става на 30.И тъй като за мой рожден ден на 14-ти май, той ми направи парти изненада, като направи така, че цял ден да обикалям навън със сестра ми и като се прибрах бяха дошли всичките приятели и всичко беше нагласено, та....Искам и аз да го изненадам с купон вкъщи, но да е по-различно от мойто парти.А и не знам дали ще мога да го изкарам отвкъщи за да се приготвя.Приемем всякакви идеи и мнения.
Лек и успешен ден ви желая.
А и само да ви кажа, че рожденият му ден е на 6.06., но мисля, че ще е най-добре да се направи на 10-ти, в събота.
Знам, че сте много креативни и пълни с идеи и за това ще се радвам на помоща ви.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехехехе - в момента имам много идеи, ама да кажа първата, която ми хрумна.  Joy
Все някак ще го изкараш от вкъщи и дори няма да се досети, защото няма да е точно на датата му - приятел или брат, сестра - нека му се обадят и да ходят да се мотаят някъде.
През това време си оправи къщата, покани само мъжете му приятели и повикай някоя фирма да украси у вас и да ви прати торта, от която да изкочи някоя мома и да направи стриптиз. Хаххаха - ще бъде супер яко.  Peace
Успех!

# 2
  • Между хотелите
  • Мнения: 96
Хехе-и аз се сетих за стриптизьорка,ама хич не съм наясно с тези дейности.Предполагам, че е скъпичко.А пусто никоя моя позната неще да се съгласи(поне по бельо) Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 218
Организирай пътуване до някое приятно място.(някое по - екзотично, по Черноморието например). Защо не и до Охридското езеро:)

# 4
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Скоро бяхме на рожден ден изненада на нашия кумец. Жена му ни заведе на боулинг, тъй като той много обича. Събрахме се няколко приятелски семейства и ги чакахме там. Тя го замъкна към Студентски град с идеята да пазаруват от Фантастико. Трябваше да го вкара в боулинга, но тук изненадата се разпадна, защото той разпшозна колата на едното семейство, до която са паркирали. Но пак си беше готино, че сме се събрали в негова чест. Направихме една игра (5 лв), пийнахме по бира и се разотидохме.

Общи условия

Активация на акаунт