Момичета много ме е страх-искам съвет

  • 1 840
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Мили момичета,
От миналия месец, когато ми тече нещо като минзис минаха месец и 7-8 дни.
От тогава въобще не съм правила секс, непрекъснато правя тестове за бременност, за да видя както каза лекаря дали съм се изчистила, защото според него е било спонтанен аборт, но тестовете са си +.
Ходих на Узо на 8 ден от кървенето и нищо не се виждаше.
Кръвната ми проба  беше на 9 ден от кървенето, но според лекаря отрицателна за бременност.
Но ето какво се случва от известно време. Гаденето, придърпването то двете страни, слюнкоотделянето и нарушеният ми сън, започнаха на има няма седмица след като кървих, но хайде може и да съм си въобразявала, така си казвах.
Но от вчера не мога да пуша, цигарите ми не са същите, паля и гася, аз която когато съм с бронхит не ги спирам и още нещо, което просто е очевидно, бюста ми се поду, като напомпан съссиликон. Аз съм49 кг. почти плоска. Боли ме отдавна, но си мислех, че може да е от аборта/както казава лекаря/, може да ми идва овулация и разни такива.
Но сега е много по-голям и като че ли някой го помпа от вътре.
Тези две неща не мога да си въобразя и такъм страх ме е хванал и ми и толкова страшно и тъпо.
Не знам какво да правя, ами ако е онази лошата бременност, не искам даже името и да кажа, нали на 8 ден нищо не се видя на вагиналния видеозон? Боже ще се побъркам, дайте ми съвет, кажете нещо какво става???

# 1
  • Мнения: 4 212
По мои сметки, зна4и поне един месец не си ходила на видеозон. Иди пак, смени си лекаря и си направи нови изследвания,може да са много неща. Ние да кажем  или да открием какво ти има неможем. Само съвети ще полу4иш ¬ иди пак на лекар, но на друг и си напарави вси4ки изследвания.

# 2
  • Мнения: 5 246
Отиди на друг лекар да те види.Не се притеснявай и при мен в началото не се виждаше нищо Бях изпаднала в депресия чак,непрекъснато ревях,че имам 2 положителни теста,а на ехографа нищо не се вижда.После прокървих,отидох на лекар и пак нищо не се виждаше.Но аз съм си упорита,пак направих тест и пак беше положителен(а симптомите бяха на лице гърдите ми се бяха подули а зърната ми щяха да изхвъкнат  Embarassed ).Отидох при друг доктор(този който в последствие ми прави секциото и ще си остане моя доктор и за напред) и той ми показа малката точица на екрана и каза "Ето го твоето бебе,а сега се успокой,всичко ще е наред"
Малко дълго стана,но моля те не се притеснявай ,а отиди на лекар да те види и бъди с пълен мехур за да се види по ясно  Sign Exclamation

Стискам палци миличка всичко да е наред  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 022
Цитат на: Дара
Мили момичета,
От миналия месец, когато ми тече нещо като минзис............


Дара мисля, че си бременна, но за по сигурно иди на доктор, кървенето може да не е било от спонтанен аборт, а от леко отлепване на плацентата, много често се случва към края на първия месец, така че ти мила си си направо бременна, така че иди да те видят, ама ако искаш да си по сигурна иди на друг лекар, кажи за положителните тестове, за това че си имала леко кървене, но не казвай че си ходила на лекар и какво той ти е казал, чак когато получиш отговор на това което те вълнува ако прецениш сподели за предния преглед....това е мой съвет, може да не го зачиташ разбира се...

Ти Дара от дир.бг ли си?

# 4
  • Мнения: 3 154
Абсолютно съм съгласна с Тея. Иди при ДРУГ лекар, пусни изследвания, мини на видеозон! Успех и късмет! Ние сме с теб!

# 5
  • Мнения: 4 358
И аз се присъединявам към съветите да те види и друг лекар! Стискам палци, мила!

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Дара

Не знам какво да правя, ами ако е онази лошата бременност, не искам даже името и да кажа, нали на 8 ден нищо не се видя на вагиналния видеозон? Боже ще се побъркам, дайте ми съвет, кажете нещо какво става???

Понеже съм имала от тази "лошата бременност" искам да се опитам да те успокоя и да кажа как беше при мен, а ти сама да си правиш изводите.
Значи, аз когато прокървих подобно на мензис, след това кръвотечението изобщо не спря- кървих до последно до операцията (тя стана в 6-тата г.с.) Кървенето в началото беше тъмнокафяво, а след това ярко червено, но малко по количество. Освен това имах от време на време доста силни болки само от едната страна.
Това с подуването на корема го усещах, но също и при следващите ми нормални бременности.
Имах + тест (направихме го сутринта преди операцията)- дотогава аз си мислех, че съм имала спонтанен аборт и даже не се съмнявах за "лошото". Мислех за аборт по следната причина: седмица след началото на кървенето (значи в 4 г.с.) получих много силни контракции, в резултат на които изхвърлих нещо. Аз мислех, че е плода, а то явно са били остатъците от маточната лигавица. След това се появи яркото течение, както ти го описах вече.
Както са ти казали и другите момичета, отиди още утре на друг лекар. Аз също мисля, че имаш нормална бременност.
Успех!!!

# 7
Цитат на: Bezhy


Дара мисля, че си бременна, но за по сигурно иди на доктор, кървенето може да не е било от спонтанен аборт, а от леко отлепване на плацентата, много често се случва към края на първия месец,
В КРАЯ НА ПЪРВИЯ МЕСЕЦ ВСЕ ОЩЕ НЯМА ПЛАЦЕНТА!

# 8
  • Мнения: 1 022
Плацента има и тя започва да функционира между 7 и 8 г.с. ще ме извиняваш много....освен това жената ако е бременна със сигурност е над 7 г.с. информирай се преди да спориш #Bad Talk

всъщност тя започва да се образува 7 дена след оплождането.....

# 9
Za da si nai sigurna dali si bremenna ima edin hormonalen kruven test - pravi se dva puti.
Pri nebremenni jeni nivoto na tozi hormon e do 3 a pri bremenni - v hiliadi- stiga do 120 000 - nai sigurnia nachin da razberesh. I hormona raste do opredelena sedmica i posle zapochva da namaliava. Ako raste znachi ploda se razviva. Ne si spomniam obache kak se kazva - beshe neshto s 3 bukvi. Az si pravih izsledvaneto v laboratoria Kandilarov-tia e v edna priaka do NDK - tam si go znaiat tozi hormon, ako doktora ti ne se seshta...

Общи условия

Активация на акаунт