Спешех случай-ясла в Сухата река или Левски-държ. и частни

  • 882
  • 4
  •   1
Отговори
Мами, помагайте с информация за ясли в тези райони(Левски и Сухата река). Склонна съм да дам маника и на частна ясла,стига да се съгласят да го вземат скоро.
Прерових подобни теми,но тези квартали остават в страни-моля пишете

# 1
  • Мнения: 23
Здравей, яслите в този район не са много незнам доколко ти е познат квартала и дали ще резбереш обясненията ми. Едната е 5 ОДЗ намира се срещу 18-та поликлиника, другата е на ул. Шонев, а третата мисля че е 74 ОДЗ за номера не съм много сигурна намира се до при данъчното зад пожарната. И трите са държавни. В двора на 20 ОДЗ има частна детска градина в която може и по-малки деца да вземат тя е на ул. Бесарабия в частта между Ботевградско шосе и Летоструй. Дано някъде да има места.

# 2
  • Мнения: 2 255
sweet lady ти е дала съвсем точна информация, други ясли в района просто нема  Cry

лошото е, че в момента и в тези места няма.... Калоян ходи от началото на месеца в тази на "Ив.Шонев" и на род.среща преди няколко дни казха, че докато не изпишат на есен 3-годишните  #Crazy приема на нови деца е почти невъзможен  Rolling Eyes
Мога само да допълня, че в частната приемат деца от 2 год. (най-рано 1г.10 мес.) и таксата е 270 лева  #Crazy

# 3
  • Мнения: 349
Аз съм много доволна от яслата на ул.Ив.Шонев- готини лели и учителки, усмихнати дечковци. Laughing По-късно съм СТРАШНО доволна от 20 ОДЗ "Жасминов парк"- страхотно ръководство и учителки, въпреки частната детска градина ,държавната по нищо не и отстъпва.За учителките нямам думи- Станоева и Димова са СУПЕР ,а другите също  bouquetИ двете ми дъщери бяха там и са много ,много доволни. С ДВЕ ръце ти препоръчвам тази градина.

# 4
  • Мнения: 460
Има още 2 ОДЗ-та в Левски Г, одз91 и одз92, най добре си пусни www.bgmaps.com и после търсене за близките детски градини. И двете детски градини в Левски са много хубави и директорките много държат всичко с децата да наред и да се чувстват добре.  Само да допълня че освен таксата  в частната детска градина допълнително се плаща и храната около 60-70лв, но пък базата е добра, а двора със съораженията е разкошен, но цената не е за подценяване. Успех каквото и да решиш и детенцето да се чувства добре.

Общи условия

Активация на акаунт